Здоров'я та краса Краса

10 хвороб, які можна вилікувати, займаючись коханням

Багато хто чув про переваги, які організм отримує при інтимних стосунках. Однак чи знаєте ви, що можете лікувати деякі хвороби, регулярно займаючись коханням? Дізнайтесь, які 10 недуг ви можете вилікувати цим приємним способом.

Практика інтимних відносин допомагає покращити психічне здоров’я, кровообіг і багато іншого! Тому ми вам радимо уважно прочитати статтю і дізнатися, як же боротися з надокучливими хворобами.

1. Серце

Регулярні заняття коханням підтримують активну роботу серця, в результаті чого воно починає краще функціонувати. На думку експертів, це знижує ризик серцевих нападів та інших проблем з серцем.

2. Головний біль

Якщо ваша дружина говорить, що у неї болить голова, то просто покажіть їй цю статтю: для зняття головного болю заняття коханням дуже ефективні, вони вивільняють окситоцин і підсилюють ендорфіни. Саме ці гормони допомагають організму розслабитися природним чином.

3. Вихід з депресії

Інтимні стосунки – дійсно ефективний спосіб лікування, вони підвищують самооцінку учасників процесу.

4. Безсоння

Коли ви перебуваєте в стані максимального розслаблення, ви звільняєтесь від напружень. Тому це сприяє міцному та здоровому сну.

5. Нетримання 

Заняття любов’ю допомагає також позбутися від нетримання, так як воно зміцнює таз і запобігає появі цієї недуги.

6. Грип

Хочете вірте, хочете – ні, але результат видно одразу! Цей процес допомагає позбутися також від грипу – це хороший природний засіб. Це пов’язано з тим, що вироблення антитіл відбувається під час задоволення, і через це він стає потужним противірусним засобом.

7. Біль у м’язах

Якщо вам необхідно розслабитися, то близькість – це найкраще рішення, тому що це є найкращою вправою для боротьби з перевантаженнями м’язів і суглобів.

8. Блискуча шкіра

Близькість також допомагає отримати блискучу і ніжну шкіру. Під час статевого акту виділяються токсини, які відображаються безпосередньо на вигляді і здоров’ї шкіри.

9. Простата

Секс також допоможе вам знизити ризик розвитку раку передміхурової залози. Він стає бар’єром в захисті від появи можливих пухлин.

10. Рак молочної залози

Заняття коханням є захисним бар’єром проти раку молочної залози. Стимуляція грудей змушує жінку вивільняти окситоцин – гормон, який захищає від появи цього виду раку.

Тепер ви точно знаєте все про хвороби, які можна вилікувати досить приємним способом.

Дата публікації: 11.04.2019 img Поділитися