Цвіт кульбаби – для підшлункової, серця, печінки, при підвищеній кислотності шлунка

Кульбаба лікує все. Найперше – сік стрілок кульбаби на яких тримається квітка, це найкращий засіб для лікування підшлункової залози, навіть офіційна медицина це визнає.

Для підшлункової

Слід нарвати довільну кількість стрілок кульбаби, промити, провітрити, в долонях згорнути в кульки і пропустити через м’ясорубку, вичавити сік через капронову панчоху.

Для консервації – на 1 літр соку – 100 мл. спирту і 4 столових ложки без верху меду. Вживати першу дозу – 1 ст. ложку при болях підшлункової, потім по 1 чайній ложці за 30 хв. до їжі, 3 рази на день – 18-21 день дотримуючись певного харчування.

Протипухлинна дія – за рахунок сапонінів які містяться в корінях, звязуючи холестерин, яким харчуються онкоклітини, створюючи важкорозчинні сполуки, лишаючи ці клітини поживних речовин, і вони гинуть. Гіркота кульбаби містить тараксацин який стимулює і активізує імунний захист. Якщо вживати сире коріння кульбаби і лопуха при спеціальному харчуванні – через 10 днів зупиняється ріст ракової пухлини і вона поступово розсмоктується. Сік зберігати в холодильнику.

Для серця, печінки і підвищеній кислотності шлунка

В жовтих квітах міститься лютеїн, який захищає наш зір і серце – всім хто має проблеми з зором і серцем, а також судинами – з’їдайте за дві години до сніданку 10-12 стебел кульбаби повністю розтираючи їх між зубами. При підвищеній кислотності шлунка теж допомагає, бо містить значну кількість магнію. Очищення печінки і жовчних шляхів – 2 ст. ложки квітів залити 0,5 л окропу, настояти 30 хвилин, процідити, вживати по 100 мл 4 рази на день за 1 год. до їжі протягом 2 тижнів. Квіти прив’ялити на 8 годин перед заваркою.

Олія з квітів – зібрати квіти з стеблом розтерти в макітрі, щоб з’явився сік, заповнити наполовину скляну банку, залити свіжою з олійні олією до верху, накрити кришкою і виставити на сонце на 1 місяць – процідити, віджати, тримати на холоді. Накладати лляні серветки, змочені в олії, при шкірних хворобах, застарілих ранах, екземах, опіках, псоріазі, рожі. При захворюваннях шлунку, жовчних шляхів, печінки, селезінки – по 1 ст. л. під час їжі. Розтерте свіже коріння кульбаби розсмоктує пухлини молочної залози, збільшені лімфовузли, геморойні шишки.

Для лікування епілепсії – 2\3 півлітрової банки коріння змільченого на 1,0 л самогону – на 15 днів в темне місце, кожний день збовтуючи. Процідити – по 1 ст. л. 3 рази в день до їди.

При атеросклерозі судин – 1 ч. ложки сухого порошка кореню 3 рази в день перед споживанням їжі. Найцінніші осінні корені для діабетиків – містять найвищу дозу інуліну.

Щоб видалити на ногах нарости біля великого пальця, необхідно обережно назбирати в чисту невелику баночку білих відцвівших головок кулбаби з насінням (спочатку всовуєте в горло баночки потім обрізуєте ножицями щоб не злетів пух) – в кількості 120 шт. і заливаєте 20 мл. нашатирного спирту. Настояти 21 день. Поцедуру робити перед сном, на ніч, попередньо змастити олією навколо гульки, саму її не змащуєте, а змочуєте ватку в настоянці і прокладаєте до деформовоного місця на 20–30 хвилин, фіксуючи целофаном і бинтом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Корисні властивості селери в рецептах народної медицини

Корисні властивості абрикосових кісточок: що лікують і як вживати

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook