Здоров'я та краса Консультація лікаря

Побороти туберкульоз допоможе нігелла. Рецепт травника

Назавжди позбутися від легеневої хвороби можна. Як саме, розповів травник. Збережіть собі, щоб не загубити. Це вас вразить!

Є така рослина, за допомогою якої за короткий час можуть затягнутися дірки в легенях, і хвороба відступає. Ця рослина має назву нігелла. Її ще називають чорнушка, бо насіння цієї рослини схоже на цибулю-чорнушку.

Про факти видужання від туберкульозу розповідає травник Іван Федусь.

Насіння має дещо ванільний присмак, а то й гострий перцевий смак і приємний мускатний запах. Ця дуже корисна рослина напрочуд гарно цвіте. При туберкульозі (залежно від стадії захворювання) треба протягом дня з’їдати від 1 чайної ложки до 1 столової ложки насіння нігелли. (При легкій стадії захворювання – 150 г, а при тяжкій – 300 г). Тобто чим легша стадія хвороби, тим менша доза вживання. Лікуватися протягом 21 дня. Після лікування слід зробити контрольний рентгенівський знімок, щоб дізнатися, чи треба далі проводити лікування.

Один чоловік повернувся з колонії пенітенціарної системи хворим на туберкульоз. Після лікування позбувся цієї небезпечної хвороби, щодня їздить на велосипеді, виконує іншу фізичну роботу, живе повноцінно.

Іван Степанович розповів про чоловіка, який мав 18 отворів у легенях. А коли пролікувався народними засобами, зробив обстеження, виявилося, що хвороба відступила. Після цього до чоловіка приїжджала керівник медичного закладу і розпитувала про те, як йому вдалося позбутися хвороби. А лікувався він таким чином за рецептом одного дідуся:

1) у 4 пляшки вина «Кагор» додати по 2 повні столові ложки соснового пилку. Вживати за 1 прийом по 1 столовій ложці «Кагору» з пилком тричі на день;

2) польовий хвощ у козиному або коров’ячому молоці (1 гілочку розім’яти на 1 столову ложку молока) вживати по 1 ст. ложці тричі на добу;

3) марлеву або іншу пов’язку, промочену 9% оцтом, прикладати на потилицю, тримати рівно 15 хвилин (одну столову ложку на 0,5 л води);

4) вживати молоко по 1 склянці тричі на день.

Нігелла підвищує імунітет та лактацію

Терапевт Роман Москаленко розповідає, що дослідження сучасних вчених довели: олія нігелли не тільки підвищує імунітет людини, а є сильним антибактеріальним засобом, що перевершує за своїми властивостями п’ять найбільш потужних сучасних антибіотиків.
Чорнушка, або нігелла, надає бактерицидну дію широкого спектра, стимулює травлення. Вона має тонізуючу дію на організм людини, покращує зір, сприяє формуванню тонких структур мозку. Підвищує імунітет і має антидепресивну дію. Насіння рослини використовується як сечогінний, жовчогінний, відхаркувальний, бронхорозширювальний, болезаспокійливий засіб, а також підвищує лактацію. Рослина ефективна при лікуванні подагри, ревматизму і попереково-крижового радикуліту. Її застосовують при облисінні і шкірних проблемах, а також для поліпшення пам’яті.
Насіння нігелли – одне з найбагатших природних джерел і завдяки наявності життєво важливих жирних кислот, воно стимулює утворення нових клітин організму.

Прибирання – гарячою водою з лугом або 2% розчином соди

Що і як треба робити, коли в сім’ї є хворий на туберкульоз, розповідає пульмонолог Іван Тельнов.

Дезінфекція проводиться як обов’язковий захід після госпіталізації хворого. Вона здійснюється спеціальною бригадою санітарно-епідеміологічної або дезінфекційної станції за нарядами тубдиспансеру за місцем проживання хворого.

Після огляду керівником бригади кімнат та місць загального користування визначається обсяг, зміст і черговість дезінфекційних робіт. Виробляється знезараження мокротиння, плювальниць, виділень хворого, залишків їжі, посуду, білизни. Одночасно відбирають речі для направлення на обробку. Знищуються комахи, якщо є (наприклад, мухи). Дезінфекція здійснюється послідовно від більш віддалених кімнат і приміщень до ближчих до виходу.

Заключна дезінфекція проводиться не тільки після госпіталізації хворого, а й у таких випадках: по від’їзду хворого до санаторію, у відрядження; при зміні хворими місця проживання як до виїзду (з речами), так і повторно після виїзду (обробляються порожні кімнати, квартири, місця загального користування); перед поверненням породіллі з пологового будинку; перед знесенням старих будинків, де мешкали хворі на туберкульоз; перед косметичним ремонтом; після смерті хворого.

Вкрай важливо приділяти серйозну увагу повсякденному прибиранню приміщення, де знаходиться хворий. Прибирання приміщення здійснюється при відчинених кватирках, фрамугах, вікнах (залежно від пори року). Підлоги миють гарячою водою з лугом або 2% розчином соди (паркетні підлоги протирають гасом).

У зв’язку з тим, що найбільше скупчення мікобактерій туберкульозу буває в радіусі 1-2 м навколо хворого, особливо ретельно варто обтирати дезактивувальним розчином або 2% содовим розчином стіну, біля якої стоїть ліжко хворого, ліжко, столик, стілець. Якщо на предметах, стінах є плями висохлого мокротиння або виділень хворого, слід перед збиранням попередньо протерти їх ганчіркою, змоченою в 5% розчині хлораміну або лізолу.

Не слід забувати, що ганчірки при цьому інфікуються, тому після вживання їх необхідно замочувати в 5% розчині хлораміну або кип’ятити 15 хвилин у 2% содовому розчині. Книжки, іграшки, меблі та інші предмети побуту знезаражують одним зі згаданих методів. Усі предмети догляду за хворим захищають від мух. У всій квартирі треба проводити боротьбу з мухами.

Людям, які знаходилися в оточенні хворого, слід регулярно здійснювати обстеження в лікаря.

Самолікування може бути небезпечним для вашого здоров’я! Перш ніж застосовувати будь-які методи лікування, проконсультуйтеся з лікарем!

За матеріалами

Дата публікації: 23.12.2019 img Поділитися