Естетична пластика. Красивими не народжуються, а стають

Нереально дорого, небезпечно, недоступно, лише для зірок… Міфи про естетичну хірургію розвінчує пластичний хірург.

На запитання щодо естетичної пластики відповідає пластичний хірург Олександр МАТВІЮК.

– З якими поширеними стереотипами щодо пластичної хірургії доводилось стикатись?

– Чимало людей вважають, що пластична хірургія – це дуже дорого і майже недоступно, так звана забаганка багатих. Але це далеко не так. Не усіх природа наділила красивим тілом. Пластична хірургія не змінює людей, а корегує недоліки, тим самим лікує не тільки фізіологічні вади, а й усуває різного роду психологічні проблеми, основна з яких – невпевненість у собі, невпевненість у красі власного тіла.

Для прикладу, опущення грудей у жінок після народження дітей та годування. Природа не дає можливості повернути втрачену красу. На мою думку, це несправедливо. Більше того, через цю проблему багато жінок відмовляються народжувати взагалі, зберігаючи тим самим красу тіла. Саме в таких випадках доречною є допомога пластичного хірурга.

– Яка пластика нині найзатребуваніша? З чим найчастіше приходять пацієнти?

– Безумовно, що лідерство в цьому питанні зараз належить представницям прекрасної статі, напевно, тому що турбота про свій зовнішній вигляд проявляється у них вже в ранньому дитинстві. Якщо говорити про вік, то можна виділити дві вікові групи.

Перш за все, це пацієнтки 18–20 років, вони найчастіше прагнуть позбутися від вроджених вад або набутих травм. Друга, найчисленніша, група – дівчата 20–45 років, які роблять пластику грудей (збільшення, зменшення, підтяжку молочних залоз), блефаропластику (пластика повік), ліпосакцію, абдомінопластику (пластика живота).

Чоловіків, які звертаються до послуг пластичних хірургів, значно менше. Хоча, на думку фахівців, які досліджують популярність ринку таких послуг, серед чоловічого населення, їхня кількість щорічно збільшується. Найчастіше це операції з пластики живота (абдомінопластика) або пластика вушних раковин (отопластика).

– Якщо говорити про ціну і якість, то чи є сенс їхати на пластичні операції до Києва або за кордон?

– Я вважаю, що у пацієнтів Західної України повинна бути можливість скористатися послугами досвідченого пластичного хірурга за прийнятними цінами, отримати бажаний ефект і результат, і при цьому не їхати світ за очі.

На сьогодні у нашому медцентрі всі консультації проводяться індивідуально та безкоштовно. Кожен пацієнт може не тільки отримати відповіді на всі запитання, а й поцікавитися, де і як буде проводитися операція, дізнатися про методи та їх особливості, а також переконатись, що пластична хірургія – це реально, якісно й доступно! То чому б цим не скористатися?

Жінка просто зобов’язана мати гарний вигляд. Така у неї місія – поширювати навколо себе красу, позитив, сексуальність. Але з настанням певного віку підтримувати молодість стає дедалі складніше. На щастя, сучасна медицина просунулася настільки, що реально дозволяє жінці продовжити молодість і привабливість, затримати процеси старіння.

Нині багато втручань у сфері пластичної хірургії стали малоінвазійними (ендоскопічними), вони не вимагають тривалого періоду відновлення і дозволяють вести звичний спосіб життя практично відразу після операції. Раніше ж усунення естетичних недоліків шляхом хірургічного втручання було дорогою і досить небезпечною процедурою.

– Як вважаєте, чому пластична хірургія набуває все більшої популярності у світі?

– Пластична хірургія однозначно затребувана. З точки зору попиту, я думаю, що буму ще немає. Уже є високий інтерес, клієнт добре підготовлений, усе менше забобонів і упереджень. Щодо технологій і рівня проведених операцій, то наші хірурги роблять часом такі складні й унікальні речі, про які за кордоном лише говорять. Ми багато вчимося, прагнемо охопити максимальний обсяг знань і не боїмося впроваджувати їх у роботу.

– Як обрати доброго пластичного хірурга?

– Відповідь проста: він має любити свою професію. Домогтися в будь-якій професії можна багато чого, якщо, вибачте за американізм, «професія – ваше хобі, а ваше хобі – професія». А у лікарів є обов’язкове доповнення – треба любити людей. Якщо у вас немає бажання допомагати людям, то бути лікарем нереально.

Лікар щодня складає іспит не тільки на профпридатність, а й на людяність. І ким би не був він за своєю спеціальністю, він або хороший, або поганий. До одного прагнуть на прийом усі, а іншого – уникають.

І ще важливо вчитися. Для мене як для хірурга дуже важливим є досвід і знання майстрів, метрів хірургії. Щоб бути на рівні, хірург повинен брати участь у міжнародних конференціях, семінарах, майстер-класах. Їх у світі проходить величезна кількість. Потрапити на всі, які цікаві, не можливо. На це немає часу, та й фінансово дуже дорого. Тому я намагаюся вибрати заходи максимально корисні, затребувані саме моєю практикою.


Медичний центр “Боголюби” розташований за адресою Луцький р-н, с. Тарасове, вул. Лісова, 1б.

Тел.: 0332 20 07 02, 099 44 55 404, 067 851 79 38.

e-mail: [email protected]

Сайт: www.bogolybu.com.ua

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook