Здоров'я та краса Сам собі лікар

Антитіла до коронавірусу виробляються лише у 26% хворих, – дослідження

Дослідження проводили фахівці з Інституту Пастера в одному з французьких епіцентрів спалаху коронавірусу – містечку Крепі-ан-Валуа на півночі країни.

Дослідники з Франції провели епідеміологічне дослідження, аби виявити, у скількох хворих на коронавірус виробляються антитіла до хвороби. Фахівці виявили, що з обстежених хворих антитіла з’явилися лише у 26%, пише «24 канал».

Фахівці проводили дослідження в одній з місцевих середніх шкіл з 30 березня по 3 квітня. Covid-19 зачепив не лише вчителів та учнів школи, а й членів їхніх сімей. Загалом дослідники виявили, що з 661 пацієнта антитіла до коронавірусу мали лише 26% інфікованих.

Антитіла після зараження COVID-19 з’являються у 26% людей. Цей рівень цілком достатній для ухвалення рішення щодо продовження карантину та не виправдовує найменшого розслаблення, зазначають дослідники.

Також у дослідженні йдеться про те, що з лютого по березень у 41% старшокласників, викладачів та співробітників цієї школи виявили коронавірус. Після цього передача коронавірусу відбувалася у родинному колі, після чого лише у 11% найближчих родичів хворих учнів виявили антитіла проти COVID-19.

Вчені зробили висновок, що ще зарано говорити про вироблення колективного імунітету людства проти коронавірусу. Вони зазначають, що для створення колективного імунітету антитіла повинні бути у 60%-70% людей.

Дата публікації: 24.04.2020 img Поділитися