Вправи від остеохондрозу. Робіть їх і вам стане легше

Шийний остеохондроз може бути набагато небезпечніший від онкологічних захворювань. Як побороти недугу, консультує реабілітолог.

Реабілітолог Олександр Шишонін стверджує, що 90% працездатного населення страждає від шийного остеохондрозу. Він переконаний: краще правильно крутити шиєю, ніж все життя страждати від гіпертонії та боятися раптового настання інфаркту або інсульту.

Вправи при шийному остеохондрозі

На думку лікаря, саме шийний остеохондроз стає першопричиною гіпертонії, і лише в 5% випадків хвороба є наслідком пухлин надниркових залоз, щитоподібної залози і патології нирок. Лікар доводить тісний зв’язок остеохондрозу і підвищеного тиску.

Річ у тім, що з віком шийні хребці мають властивість зміщуватися і відтискати судини, які живлять головний мозок. Внаслідок цього останній отримує надзвичайно мало кисню і віддає команду серцю – качати кров із більшою частотою.

Якщо у людини слабке серце, мозок бере під контроль судини та капіляри, наказуючи їм стискатися щосили. У разі, якщо і капіляри ослаблені, мозок навантажує нирки, забороняючи їм відводити воду з організму. Все для того, щоб підтримати тиск всередині системи.

Внаслідок такої перебудови змінюється склад крові та збільшується кількість цукру, адже мозку необхідне посилене харчування! А коли резерви закінчуються, настає інсульт. Але таких наслідків можна уникнути, якщо вчасно прибрати затиск артерій шийними хребцями.

Причиною затиску судин, як не дивно, часто стає нервове потрясіння. Виникає спазм м’язів шийного і грудного відділів. Через це порушується циркуляція крові й робота міжхребцевих дисків – хребці стають нестабільними та стискають судини.

Найчастіше головним винуватцем усіх бід стає перший хребець – атлант. Саме на нього припадає максимальне навантаження. Щоб допомогти своїм пацієнтам позбутися остеохондрозу, лікар Шишонін розробив методику спеціальних вправ під назвою «шийно-церебральна терапія».

При необхідності її слід доповнити спеціальною дієтою або тренуваннями за допомогою реабілітаційних приладів. Вправи можна виконувати вдома, але, якщо через місяць не відбудеться істотного полегшення, варто звернутися за допомогою до лікаря. Можливо, у твоєму випадку хребець або судина розташовані нетиповим чином.

Джерело

https://youtu.be/qT4jZmeXw0U

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook