Здоров'я та краса Краса

«Золоте» правило стилістів, щоб одяг сидів ідеально на будь-якій фігурі

Дотримуйтеся цього «золотого» правила і ваш одяг завжди буде ідеально сидіти по фігурі. Проста хитрість допоможе вам виглядати стрункішою, набагато привабливішою. Вибравши при цьому взуття навіть на невеликому підборі, ви зробите свої ноги візуально довшим.

Кожна жінка має свої переваги і недоліки. При цьому, якщо ретельно проаналізувати визнаних красунь, ви здивуєтеся, але багато хто з них просто вміє робити акцент на своїх перевагах. Правильно при цьому підбирати взуття, одяг, аксесуари, які роблять їх привабливішими.

За великим рахунком симетрія, пропорції, які тішать око – це важливі складові краси. Дізнавшись ці таємниці, постійно застосовуючи їх, можна з «гидкого каченя» перетворитися на «прекрасного лебедя».

“Золотим” вважається співвідношення 1:1,6.

Саме тому співвідношення 1:3 таке популярне у мудрих стилістів.

Це означає, що умовна лінія нижньої частини одягу має бути вищою за середину тулуба. За рахунок цього здається, що у жінки довші ноги. Для отримання подібного ефекту достатньо вибирати штани, спідниці із завищеною талією. Одяг у верхній частині по можливості заправляйте, щоб він не звисав і не псував образ.

Незалежно від ваших природних даних, завищена лінія талії буде більш вигідною.

Як визначити лінію ідеальної пропорції своєї фігури?

Визначити лінію ідеальної пропорції у своєму тілі дуже просто. Встаньте біля дзеркала, яке дозволяє побачити себе на повний зріст. Позначте, наприклад, помадою лінію на рівні вашої голови. Потім за допомогою метрової стрічки розділіть свій зріст на дзеркалі на три рівні частини.

Кожна із цих частин буде 1/3. Природно, що добитися розташування лінії закінчення нижньої частини одягу на рівні верхньої 1/3 складно. Але прагнути цього обов’язково.

Така проста хитрість допоможе кардинально змінити те, як вас сприймають оточуючі люди.

У цьому питанні існують певні хитрощі. Можна обійтися без спідниці, штанів із високою посадкою. Врятує малюнок, контрастна вставка, які створять акцент у правильному місці.

Також гарний ефект дає укорочений піджак, який краще залишити розстебнутим.

Також в образі повинна бути візуальна лінія, яка ділить фігуру на 1/3 верху і 2/3 низу. Пояс, драпірування, шов, які відокремлять 2/3 нижньої частини від 1/3 верхньої, стануть чудовим рішенням.

 

Дата публікації: 11.02.2022 img Поділитися