Здоров'я та краса

Зір відновить заміна кришталика

Цей метод застосовують для лікування короткозорості та далекозорості високих ступенів, коли лазерну корекцію зробити неможливо.

Завдяки сучасним технологіям можна раз і назавжди позбутися залежності від окулярів. Відновити зір допоможе рефракційна заміна кришталика.

Цей метод застосовують для лікування короткозорості та далекозорості високих ступенів, коли лазерну корекцію зробити неможливо або коли немає можливості досягти високої якості зору.

Більшість людей після 40–45-річного віку відчувають дискомфорт, а згодом значні проблеми із зором при роботі на близьких відстанях. Це виникає тому, що природна людська лінза (кришталик), яка складається з м’якої гнучкої маси, з віком склерозується (твердіє). М’язовий апарат ока не може змінювати її форму і налаштовувати око на чітке бачення предметів зблизька. Розвивається так звана вікова далекозорість (пресбіопія). Аби вирішити проблему, офтальмолог підбирає окуляри для читання. Як правило, необхідність постійно знімати й одягати окуляри викликає незручності, відчуття незвичності, заважає при роботі. Часто окуляри губляться або ламаються. Вікової далекозорості можна позбутися за допомогою рефракційної заміни кришталика і назавжди забути про окуляри.

Найчастіше таке втручання відбувається у випадку, якщо людина втратила природну акомодацію ока, тобто здатність ока чітко розрізняти предмети, розташовані на різній відстані. Суть операції полягає у видаленні кришталика, оптична сила якого стала занадто слабкою або сильною, і переміщенні всередину ока штучної лінзи з необхідною для нормальної життєдіяльності оптичною силою. Під час операції через маленький розріз за допомогою ультразвуку видаляють кришталик. У залишену на місці кришталика капсулу вводять штучний, оптична сила якого відповідає видаленому кришталику з виправленням короткозорості або далекозорості. Оскільки штучні кришталики не мають обмежень за оптичною силою, можна усунути практично будь-яке порушення рефракції.

Усе це відбувається через мікророзріз, довжина якого 2,5 мм. Для проведення операції використовується спеціальна офтальмологічна система. Завдяки цьому тривалість усіх маніпуляцій становить близько двадцяти хвилин. Після такої операції не треба лежати в лікарні і накладати шви. Результат пацієнти відчувають одразу по завершенню операції.

Переваги рефракційної заміни кришталика:

• Дає можливість забути про окуляри назавжди.

• Гострота зору покращується як при спогляданні зблизька, так і вдаль.

• Позбавляє від будь-якого виду короткозорості, гіперметропії й астигматизму, навіть якщо вони не підлягають лікуванню за допомогою лазерної корекції.

• У вас більше ніколи не розвинеться катаракта.

• Підвищує післяопераційну чіткість гостроти зору.

 

Дата публікації: 02.03.2017 img Поділитися