Діти Сім'я

Життя школярів зміниться назавжди. У Міносвіти розповіли, чого чекати з 1 вересня

Традиційне навчання у школах, очевидно, залишиться у минулому. Новий навчальний рік включатиме дистанційну освіту, адже його організовують за новими правилами, прописаними Кабінетом міністрів.

Нова програма містить пункти про організацію дистанційного навчання у навчальному році 2020-2021, а також про проведення ЗНО у форматі онлайн.

Виконувачка обов’язки міністра освіти і науки Любомира Мандзій розповіла, що в школах постійно будуть впроваджуватися нові технології дистанційного навчання. У результаті Україна повністю перейде на новий формат навчання.

Рекомендації від відомства школи і коледжі отримають найближчими днями. За ними адміністрація установ і викладачі зможуть приступати до планування структури майбутнього навчального року.

За словами Мандзій, тепер навчання школярів матиме коригуючий характер і ґрунтуватиметься виключно на індивідуальному підході до кожної дитини. Навіть якщо до початку навчального року пандемію буде переможено, то освітня система все одно буде активно впроваджувати методи дистанційного навчання.

Джерело

Дата публікації: 24.06.2020 img Поділитися