Стів Джобс помер від раку у 56 років. Його останні слова змусять вас добре подумати про сенс життя

Було б дивно розповідати про смерть людини, не пояснивши її біографії. У випадку з Стівом Джобсом вибору і зовсім немає. Його яскраве життя стало джерелом натхнення для мільйонів людей.

“Загалом, багатство – це просто факт життя, до якого я звик. В цей момент, коли я лежав в ліжку хворий і згадував все життя, я розумію, що все визнання і багатство є марним і позбавленим Верховного глузду перед неминучою смертю. Лікуйте себе добре. І поважайте інших. Чим старшими ми стаємо, тим більше ми розуміємо, і поступово усвідомлюємо, що годинник, який коштує $ 30 і годинник, який коштує 300 грн. показує той самий час. Чи будемо ми нести гаманець, який коштує 30 $, або гаманець, який коштує 300 $,- обидва витримають ту ж суму грошей.

Чи будемо ми водити машину вартістю 150 $, або авто вартістю 30 грн, дорога і відстань однакові, і ми доберемося того ж місця. Якщо ми вип’ємо вина вартістю $ 300 або пляшку вартістю 10 грн, то задоволення буде тим самим. В будинку ми живемо, 300 квадратних метрів або 3000 квадратних метрів – ти однаково самотній. Твоє справжнє внутрішнє щастя приходить не з матеріальних речей цього світу. Якщо ти полетиш першим класом або в економіці, і літак падає, ти впадеш з ним.

Отож… Сподіваюсь, ви розумієте, що коли у вас є друзі або з ким поговорити, то це справжнє щастя! Чіткий факт: не виховуйте у своїх дітей бажання бути багатим. Виховуйте їх так, щоб вони намагалися бути щасливими. Тому, коли вони виростуть, вони будуть знати цінність речей, а не ціну.

“Їжте їжу, як ліки. Інакше вам доведеться їсти ліки як їжу”. Ті, хто любить вас, ніколи не залишить вас, навіть якщо у них є 100 причин, щоб відмовитися від вас. Він або вона завжди знайде одну причину, щоб бути стійким, а не залишити тебе.

Існує велика різниця між “бути людиною” і “бути людяним”. Якщо хочеш йти швидко, йди сам! Але якщо ви хочете піти далеко, йдіть разом!”

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook