Відпочинок Сім'я

Що не варто дарувати жінкам на 8 Березня. Топ-5

Уже вибрали подарунок? А ви впевнені, що він сподобається?

Ви вже вирішили, що подаруєте на 8 березня? Впевнені, що ваш подарунок сподобається? Це дуже важливо! Адже подарунок може бути не до душі або не до смаку, він може викликати негативні емоції і навіть призвести до непорозуміння та конфлікту. Тож до вибору подарунків треба підходити дуже серйозно.

Антирейтинг презентів до весняного свята підготував “Таблоїд Волині”. За результатами опитування, проведеного виданням, у топ-5 найгірших подарунків увійшли:

1. Сковорідки. Ці нехитрі штукенції спадають першими на думку багатьом жінкам, коли йдеться про АНТИподарунки. Сюди варто дописати й інший посуд, щось на кшталт кастрюль або чашок. Хай яка хазяйновита ваша кохана, цього разу навіть почіновувачки кухонного приладдя очікують чогось більш романтичного. Весна ж на дворі…Також краще забудьте про фартух, книгу рецептів та інші презенти, які «тонко» натякали б на вашу практичність.

2. І не думайте купувати персональні ваги чи сертифікати на антицелюлітни​й масаж! Таке, зазвичай, жінки купують самотужки, без сліз на очах та запитань: «Ти на що натякаєш?!». Навіть річний абонемент у крутий спортивний клуб варто дарувати з нагоди не настільки «весняного» свята.

3. «Пилозбірники». До цієї категорії належать різноманітні тематичні сувеніри – статуетки, шкатулки, вази (цікаво, чи ще хтось взагалі дарує таке), рамки для фото – ну справді, це ж не дитяче день народження, і листівки (якщо ви не зробили щось мегакреативне власноруч).

4. Гель для душу, мило, рушник… Це свідчить про цілковиту відсутність фантації та вашої зацікавленості або ж про те, що ви просто забули і в останній момент забігли у магазин, аби виправити ситуацію. Не дивуйтеся, коли 14 жовтня натомість отримаєте шкарпетки, пінку чи станок для гоління або «сімейки».

5. Лише, якщо ви досконало знаєте смаки своїх чарівних жінок – сміливо демонструйте це, даруючи парфуми чи косметику, адже є всі шанси прогадати із запахом, кольором чи відтінком. Також не усім до вподоби м’які іграшки. І хоч кажуть, що найкращий подарунок – це книга, радимо добре подумати, чи й для цього свята це так.

Дата публікації: 07.03.2018 img Поділитися