Жінки зі знаком “плюс”, або Як підібрати ідеальне вбрання пишним леді

Власниці пишних форм теж мають бути красивими – потрібно тільки правильно зробити акценти. Підібрати "свою" довжину, кольори, вирізи, візерунки та аксесуари. Поради дає дизайнерка Анна Дідух.

У майстерні задзвенів телефон.
– Алло, добрий день, це Ганна Дідух?
– Так, я…
– Мені дуже потрібна ваша допомога. Розумієте, спершу маю їхати на свято – вручатимуть нагороду. А потім – на відпочинок за кордон. Але маю велику проблему: мені нічого вбрати на те нагородження. Та і який взяти одяг у відпустку, теж не знаю. До цього часу я багато працювала, модою не дуже цікавилася… Маю вагу 120 кілограмів, об’єм талії – 120 см, стегон – 120 см. Та й об’єм грудей не менший. Дуже прошу вас, допоможіть!


Подумки спробувала уявити жінку з такими параметрами, і, знаєте, це мені не вельми вдалося. Але людина потребувала реальної допомоги, тож призначила зустріч.

Коли вчинила їй двері, то побачила високу, статну, майже монументальну жінку. На мій подив, ці 120 см об’єму і 120 кг ваги… якось напрочуд гармонійно у ній поєдналися… І це при зрості 178 сантиметрів. Познайомившись ближче, зрозуміла, що ця велика жінка ідеальна у всьому. І якщо природа задумала б її меншою, то, можливо, не мала б стільки сили, щоб виростити трьох синів, бути опорою для трішки меншого, але люблячого чоловіка, підняти на ноги збанкрутіле підприємство, стати меценатом і гостинною господинею.

 

Дівчиною ця жінка важила 75 кг. З кожною вагітністю набирала кілограми, але за сімейними клопотами, а потім і виробничими та державними (була депутатом місцевої ради), руки так і не доходили до фітнесу, вираховування калорій, масажів. Є така категорія людей, яких жодні навантаження та нервові стреси не роблять стрункішими. І з цим треба якось жити.

Знаєте, модельєрові здебільшого доводиться мати справу з худенькими моделями або стрункими співаками, юними випускницями, тобто з людьми із такими фігурами, на які шити доволі легко. Але ще з дитинства пам’ятаю поради, що їх моя мама давала замовникам, аби в пошитому костюмі вони виглядали стрункішими.

Сама ж, жінка також трішки більших розмірів, таких клієнтів завжди чудово розуміла, не ображала, працювала для них з подвійною віддачею. І коли досягала результату, була дуже щаслива. Вони платили їй такою ж відданістю, дякували за розуміння й приходили знову і знову.


ФІГУРИ ЗІ ЗНАКОМ ПЛЮС

Кажуть, що повним взагалі не можна використовувати в костюмі горизонтальні лінії. Якби ви знали, як ця думка далека від істини! Адже якщо ви володарка саме великих розмірів, то можете розумно й майстерно використовувати горизонтальні лінії, щоб урівноважити пропорції фігури.

Наш мозок оцінює розміри тільки порівнюючи їх один із одним. Правильно розташовуючи горизонталі, ми можемо зрівняти контрасти широких і вузьких місць, у такий спосіб добре замаскувавши повноту.

Жінки з типом фігури «А» (похилі вузькі плечі, широкі стегна) чудово знають, де їхній «критичний пояс»: сідниці й ділянка стегон, так зване галіфе. Тому, любі мої, ваше головне завдання: зрівноважити ширину стегон і ширину плечей.

Це означає розташовувати горизонтальні лінії у верхній частині ансамблю, вертикальні – в нижній. Виріз «човником», плаття без плечей, широкі кокетки, розлогі коміри, короткі намиста, рукави ліхтариком – будуть вам на користь.

Також пасуватимуть лінії, що розходяться від талії вгору: V-подібний виріз, запАх, довгі намиста. Композицію кольору костюмів має бути побудовано за принципом світлий верх – темний низ. Ви ж вочевидь знаєте, що темні кольори ніби зменшують об’єм.

Дуже доречно використовувати в костюмах всілякі вертикальні лінії: застібки, бочки, глибокі складки і розрізи на спідниці, вертикальні смуги малюнка. Але, дорогенькі, будьте обережними, купуючи трикотаж з яскравою вертикальною смужкою, бо, облягаючи ваші форми, вертикалі стануть зігнутими лініями, що підкреслюють повноту.

Станьте прямо перед дзеркалом і видивіться ваше найширше місце в стегнах. На цьому рівні горизонтальні лінії категорично заборонені! Спробуйте підняти лінію низу жакета приблизно на три пальці вище – це ваш «короткий верх», який варто носити зі штаньми й довгою спідницею. Тепер приблизно на долоню нижче забороненої лінії – це ваш «довгий верх», до нього пасуватимуть спідниці до коліна. Не носіть короткий верх з коротким низом і довгий – з довгим.

Жінки з типом фігури «Т» (пишні плечі, масивний бюст, порівняно вузькі стегна й пласкі сідниці), навпаки, мусять віддавати перевагу темному верху й світлому низу. Ваші спідниці мають облягати в стегнах і м’яко розширятися до колін (це, до речі, стосується всіх, хто хоче видаватися стрункішою, незалежно від того, володаркою якого типу фігури є) – таким чином фігура стане достатньо широкою знизу.

Головний принцип, про який треба пам’ятати, вибираючи одяг: вбрання не має привертати увагу до проблемних місць. Не варто носити яскраві пояси, прикраси на талії, великі ґудзики й банти та інші декоративні деталі.

 

Але чи не забули ви про те, що на рівні талії та стегон у нас руки, правильніше ділянка від ліктя до зап’ястка. Тому треба бути дуже уважними до прикрас на рукавах, а також прогинати рукави в лікті, аби між рукою і талією утворювався просвіт.

Так що, любі жінки зі знаком плюс, живіть у гармонії з собою, вдало підбирайте одяг, реалізовуйтеся в різних сферах діяльності. Світ вас сприйматиме такою, якою себе подасте!

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook