Життєві історії Сім'я

Жінка 10 років без чоловіка: що з нею не так?

Самотня (чи вільна?) жінка в принципі не може бути щасливою. Вона обов’язково повинна бути нещасною і злою. «Вона таке стерво, тому що мужика їй не вистачає». Знайоме?

У кінці кожної казки прекрасний принц рятує свою чарівну принцесу, а потім живуть вони довго і нескінченно щасливо. Самотня (чи вільна?) жінка в принципі не може бути щасливою. Вона обов’язково повинна бути нещасною і злою. «Вона таке стерво, тому що мужика їй не вистачає». Знайоме? А якщо жінка одна живе 10 років, красиво виглядає, мила і… щаслива. Що з нею не так? Про це розмірковує Ki_Bella.

…Ось уже десять років і з хвостиком вона не тримає вдома чоловіків.

Навіть заради цвях забити, не кажучи вже про щось більше. Каже – немає чого. Від чоловіків в домі, як від мишей, лише збиток та інфекції. Якраз десять років тому з хвостиком був один – любов, серенади під місяцем, купи цигарок, похід до венеролога.

У доброго доктора їй відкрилася проста істина: якщо комарі переносники малярії, то чоловіки – всієї інший капості. Наслідки цього відкриття були жахливі…

Позбулася серенад під місяцем і приємного ритуалу покупки цигарок дорогою з роботи. Позбулася пивних пляшок під диваном і шкарпеток по всій квартирі.

Знічев’я, зціпивши зуби і сублімуючи, побудувала кар’єру. Про матеріальне говорити не будемо, бо матеріальне тут не важливе.

Навколишні дами вангували їй купу захворювань щодо «нижнього поверху» в зв’язку з регулярною відсутністю масажу, деякі чоловіки, які знають від оточуючих дам пікантну подробицю, прогнозували швидку прояву ознак хронічного недотрахінозу.

Я відразу запитала: «Чи не виникає бажання кого-небудь загризти? Або прищі? Ще якісь неприємності, заради позбавлення від яких добре суспільство рекомендує тримати домашнього чоловіка?»

Мені видали рецепт: сантехнік від кранів, які течуть, ретинол від прищів, і запитали – а що, маючи в домі ручного мужика, нікого загризти не хочеться?

Я подумала і склала список, кого би загризла я. Великий.

Але мова не про список. Про даму.

Ніяких жахливих наслідків утримання. То що з нею не так?

Дата публікації: 01.04.2021 img Поділитися