Життєві історії Сім'я

У нас досі вважають, що жінка як місце у громадському транспорті…

Якщо жінка вільна, то це означає, що вона не зайнята, як місце в громадському транспорті. І будь-хто може підійти і зайняти це вільне місце. А якщо воно дуже довго вільне, то це означає, що воно замазане або там молоко розлили.

Вільне місце, чому б не сісти?

Стала помічати, що у деяких наших людей досі зберігається менталітет трамвайного вагона. Мовляв, якщо жінка вільна, то це означає, що вона не зайнята, як місце в громадському транспорті. І будь-хто може підійти і зайняти це вільне місце, і жодних проблем. І навіть більше, якщо місце дуже довго вільне, то це означає, що воно замазане або там молоко розлили.

Я стикалася з такою кривою логікою безліч разів, і якщо для представників окремих культур можна списати таке мислення на їхні місцеві реалії (одна, без чоловіка, жінка там помре або буде жебракувати, і теж скоро помре), то з нашими взагалі загадка. Не будеш працювати – не проживеш, навіть якщо ти жінка. Тоді звідки у головах така люта суміш радянської комуналки з турецьким серіалом?

Ось є жінка, вона вільна – і для деяких це сигнал, як на табло в залі очікування. Мовляв, номер 07001, підійдіть до віконця номер вісім. І вже все одно, хто там, у віконці – головне, що воно вільне. Вже що-небудь, та запропонуємо.

Начальниці середніх років можна запропонувати міцне чоловіче плече слюсаря Гоші. І я не про те зараз, що він слюсар, це якраз все одно, а що він може гарненько покомандувати, всіх построїти в домі жінки, включаючи її саму. Жінці цього напевно не вистачало, спала і бачила такий подарунок.

Для молодої жінки репродуктивного віку, без дітей, можна упакувати себе в упаковку «останній шанс!». Ось у тебе нікого не було для продовження роду, годинник загрозливо цокав: ще кілька хвилин і рвоне. А тут я, треба ж, яка удача. Вона ж ще й дякувати повинна.

Вільній жінці, якій всі ці репродуктивні ігрища набридли, можна запропонувати себе для загального оздоровлення організму, всім же відомо, що чоловік потрібен для здоров’я. Ви ж не будете обурюватися, якщо малознайомий чоловік раптом подарує вам безкоштовно путівку в санаторій? Нічого дарованому коневі в зуби дивитися, бери, та оздоровлюйся. Логічно ж? Логічно!

Звідси ж таке цікаве явище нашої дійсності, коли чоловік з’являється на порозі очманілої жінки через багато років після розлучення. Я чув, що ти зі своїм розлучилася? Що значить «ну»? Ось він я. Бери, та користуйся, тобі ж все одно треба когось шукати зараз.

Красива жінка без чоловіка викликає підозру

Ну і на тлі всієї цієї історії красива жінка без чоловіка викликає якусь навіть підозру. Може, там на підлозі вимазано? Промерзло, відсиріло або рибою смердить? Он скільки народу в черзі стоїть, а вона, бачиш, вільна. А плече? А унікальні гени дворянського роду, які люди готові подарувати тобі, дурненькій, безкоштовно! А оздоровлення? Зрештою, логічне запитання, для кого взагалі цих сидінь наробили, якщо не для пасажирів? Людей з пантелику збивати?

І начебто все логічно, але на жаль, в ці міркування вкралася базова помилка. Так ось, читайте і запам’ятовуйте. Помилка полягає в тому, для чого в принципі живе красива, дуже красива жінка. Інші чоловіки наївно вірять, що вона живе заради того, щоб знайти собі пасажира. А краса – лише засіб на шляху до цієї великої мети. І тоді так, не зрозуміло, не логічно – ось же цілий мужик, чого ламатися?

Але насправді неймовірно красиві жінки – стежте за руками – живуть якраз заради своєї краси (вже я-то знаю). А чоловіки – це лише засіб, який цю красу обслуговує. Ви зрозуміли, де фокус?

Тобто чоловік, звичайно, має сенс. Але тільки такий чоловік, якого можна впихнути в насичений турботами про себе і про свою красу день без особливої ​​шкоди. Який буде цю красу підтримувати і примножувати. І любити її разом з жінкою також сильно, як вона сама, і на цьому ґрунті у них будуть спільні інтереси.

Я навіть ризикну припустити, що деякі неймовірно красиві жінки, переводячи на мову цих ваших вульгарних метафор, вважають, що це чоловік – місце. І якщо воно м’яке, зручне і зі столиком для кави, то ок. А якщо ні – то можну, в принципі, і одна постояти.

Автор – Морена Морана

Дата публікації: 22.01.2021 img Поділитися