сарказм

Жарти – це не завжди смішно, або Сарказм як вид токсичності

Коли з вами жартують, будьте уважні! Саркастичні жарти, які висміюють інших людей, їхню думку, поведінку, зовнішність - це приховане психологічне насильство.

Жарти з глузуваннями багато хто вважає дотепними і невинними. Насправді якщо людина жартує так, щоб познущатися, висміяти, самоствердитись – не варто продовжувати спілкування.

Сарказм – це перший дзвіночок токсичності

Сарказм – це перший дзвіночок про те, що перед вами токсична людина. Багато жертв не сприймає сарказм на самому початку стосунків як насильство, тому що поки що цей вид насильства спрямований не на них. Тим не менш саркастичні жарти, які висміюють інших людей, їхню думку, поведінку, зовнішність – це приховане психологічне насильство.

Чому люди використовують токсичний гумор? Це пасивна агресія. Людина не може підійти і сказати вам в обличчя лайку і ховає цю лайку, наїзд, роздратування в нібито гумор. Якщо ви розгорнете цей нібито гумор, то з’ясується, що людина вас обізвала, але дуже часто це так хитро запаковано, що не підкопатись.

Навіщо сама саркастична людина викидає таку отруту у вигляді жартів? Вона надто слабка і незадоволена собою та своїм життям, тому намагається вилити роздратування в такій формі на інших.

Авторка – Ольга Фірсова

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook