Сім'я Стосунки

Скажи мені, як ти цілуєшся, і я скажу, хто ти

Поцілунок – барометр інтимних стосунків, а за манерою цілуватися можна визначити приховані особливості вдачі людини, риси її характеру. Перевірте цю закономірність. Ви згідні?

Реаліст

Манера цілуватися з розплющеними очима свідчить про ваше надмірно серйозне ставлення до життя.

Найголовнішим вашим достоїнством вважаєте уміння вчасно приборкати емоції та почуття. На жаль, вам усе зрозуміло вже тоді, коли в партнера тільки починає пробуджуватися інтерес до вас.

Романтик

Ви цілуєтеся з заплющеними очима, бо ви невиправний романтик. Відгороджуючись від усього, що відбувається, ви цілком віддаєтеся любовним фантазіям. Тому веселкові ілюзії та гіркі розчарування – звичні супутники вашого кохання.

Власник

Ви мусите міцно за що-небудь триматися, щоб почуватися в безпеці. Саме тому під час поцілунку ви прагнете ледь не задушити партнера в обіймах.

Артист

Вам набагато приємніші поцілунки на людях, а інтим у спальні ви залюбки замінили б на секс у вітрині магазину. Насправді така поведінка – компенсація за час, коли ви потерпали від сором’язливості та самотності.

Формаліст

Той, хто ретельно чистить зуби після кожного поцілунку, абсолютно упевнений, що секс – це бруд. Така схильність до порядку і чистоти часто маскує надмірну увагу до своєї власної персони.

Балакун

Ви розриваєтеся між бажанням фізичної близькості та прагненням зберегти контроль за своєю поведінкою. Розум не дає волі вашому тілу. Навіть під час поцілунку ви говорите так багато, що партнерові важко вставити слівце.

Не любить цілуватися

Поцілунок – форма безсловесного емоційного спілкування. Відмова від нього означає, що вам нічого сказати навіть людині, яку кохаєте.

Без сумніву, ви любите життя не менше за інших. Жаль тільки, що хочете дістати задоволення, навіть не включаючись у процес. А почуття, позбавлені емоцій, гинуть так само, як засихає дерево без гілок…

Дата публікації: 03.07.2018 img Поділитися