Життєві історії Сім'я

Зацікавила, зачарувала і одружила: історія з життя

Холостяцькі вечірки, поїздки з друзями і походи в лазню щоп’ятниці. Він ніколи не хотів одружуватися, мати дітей. Що змінило його уявлення про життя? Вона його зачарувала.

Жінки в моєму житті проходили по дотичній. Знайомство, кілька побачень, секс і все припинялося, коли мова заходила про будівництво планів на життя.

Цього разу все відбувалося так само. Зустрів дівчину, сподобалася (обличчя, фігура, почуття гумору). Вирішив тоді — потрібно розважитися. Але в якийсь момент все пішло не так, як планував.

Ця молоденька дівчина якось принесла мені обід. Було дуже смачно, краще, ніж мама готувала. Потім, після роботи запросила до себе «на борщ». Так і повелося. Зрештою на обід став їздити до неї додому і після роботи заходити. Готувала вона божественно, кожен раз намагалася придумати нову страву. У цьому читалося намагання догодити і любов до готування. Ми їли, розмовляли і обговорювали справи насущні. Практично весь свій час проводив у неї, сам того не помічаючи.

В один з таких днів, сидячи ввечері і розмовляючи ні про що раптом вимовив:

— Виходь за мене. Ми все одно проводимо весь свій час разом.

Вона погодилася, сміючись сказала: «А давай!». Ми не замислювалися над весіллям, не робили з ного щось значуще. Подали на наступний день заяву в РАГС.

У кожної жінки повинна бути весільна церемонія. Звичайно, я оплатив банкет. Хоч і планували скромно розписатися, але виявилося, що гостей у нас чимало. Так і вийшло весілля з розмахом. Церемонія, ресторан, весільна подорож. Всі витрати взяв на себе, адже вона студентка і грошей немає у неї.

Поступово всі мої гулянки по ресторанах, походи з друзями в лазню зійшли нанівець. Вони просто випарувалися, зникли. Мій вільний час був націлений на вагітну дружину, а після і прогулянки з дитиною.

До речі, дітей я не хотів. Але якимось дивом всі ці пелюшки, сорочечки і нескінченні прогулянки в парку з дітьми мені навіть подобалися. Якби мені сказали, що я б проміняв вечір з друзями на перегляд мультиків з дитиною — не повірив би.

Купили дачу. Я ніколи не хотів дачу. Адже це постійні клопоти, вічний ремонт і заради чого? Але тепер я добудовую другий поверх на дачі, є альтанка, лазня і гойдалки для дитини. Дружина посадила дерева. Дуже затишно. Обожнюю проводити вихідні на своїй дачі. Ось закінчу будівництво і потрібно буде ще басейн організувати.

Особливо хочу відзначити про автомобіль. Моє розуміння — водити повинен чоловік і крапка. Коли був неодружений, машина мені була не потрібна. Пішки скрізь встигав. Але ось з’явилася дитина, і світ перевернувся. Купили авто, дружина здала на права. Тепер у нас одна машина на двох. Якщо дружині машина не потрібна — то я можу поїхати в офіс на авто. Діти і дружина — важливіше моїх зручностей.

Начебто все є. Дружина, дитина, будинок, машина і дача. Але ось дружина каже — треба ще дітей, машину другу і будинок більший. І я все зроблю, щоб втілити її бажання в життя. А ось як відбулися зі мною такі метаморфози. Поняття не маю. Обкрутила, зачарувала і одружила. Якось замислився. Може вона розумніша або мудріша за мене?

Бачить світ ширше? Я ж пам’ятаю — в моїх планах на життя не було дружини, дачі, дітей, машини.

І найдивніше — я щасливий! Уявити собі не можу життя без неї. Турботи, клопоти і прагнення догодити їй в усьому робить мене щасливим. У мене прекрасна сім’я. Є все, про що можна мріяти. Але на цьому ми не зупинимося. З жахом думаю — що було б якби не вона.

Вечірки, кабаки та друзі? А що далі?

Бажаю кожному чоловікові знайти свою другу половинку з якою буде комфортно, зручно і легко. Тоді життя стає простішим і набуває сенсу. А старість принесе тихі вечора в колі великої люблячої родини.

Джерело

Дата публікації: 29.10.2019 img Поділитися