Сім'я Секрет успіху

Ось чому щасливі пари не виставляють свої стосунки напоказ у соцмережах

Хочете почуватися щасливими? Припиніть це публікувати у соцмережах! Фахівці пояснили, чому так потрібно робити і яким чином це допоможе побудувати гарні стосунки з коханою людиною.

Ми живемо в час, коли для декого публікація в соціальній мережі означає значно більше, аніж те, що відбувається в реальному житті. У нас складається певне враження про людину завдяки її дописам у Фейсбуці чи фотографіям. І через це ми дуже часто помиляємось.

Однак не всі виставляють своє життя напоказ. Ось кілька причин, чому цього не роблять щасливі пари.

1. Коли люди щасливі разом, вони живуть реальним життям
Якщо в реальному житті все добре, щасливі пари не бачать сенсу в тому, щоб витрачати час на листування в Інтернеті та доводити своє щастя іншим.

Це не означає, що вони ніколи не фотографуються чи не перевіряють свої сторінки в соцмережах. Просто такі люди настільки задоволені своїм життям та стосунками, що не бачать необхідності відволікатись на щось інше.

2. Будь-яка пара, яка виставляє свої проблеми напоказ, нічого з цього не отримує. Найгірший спосіб вирішити певні непорозуміння у стосунках — це писати про них в соцмережах. Через це конфлікти можуть лише загостритись.

3. Відчуття справжнього щастя з’являється просто через присутність коханої людини. Ви абсолютно нічого не отримаєте від постів в Фейсбуці про те, наскільки ви щасливі зі своїм партнером. Насолода — це просто бути разом, а не писати про це.

Для людей, які розуміють це, пости в соцмережах не викликають захоплення.

4. Ніхто не повинен комусь щось доводити. Пари, які по-справжньому щасливі, не використовують один одного, щоб довести іншим, наскільки вони щасливі. Вони разом, тому що хочуть цього, і їм байдуже, є галочка в соцмережі “у стосунках”, чи ні.

5. І найголовніше. Учені з’ясували, що люди, які не користуються соціальними мережами, більш щасливі. Річ у тому, що вони не порівнюють себе з колегами та друзями, які можуть бути у чомусь кращими чи щасливішими.

Проблема в тому, що ми часто забуваємо про головне, а це — наше реальне життя, стосунки, досвід та почуття, а не безкінечна гонитва за популярністю в мережі.

Тож, якщо ви теж мрієте про хороші стосунки, задумайтесь над тим, що і як часто ви пишете у себе на сторінці в соцмережі.

Джерело

Дата публікації: 10.05.2018 img Поділитися