Діти Сім'я

Заміж з дитиною: які шанси і що для цього треба

А як ви гадаєте: наявність дитини – це мінус чи плюс в очах чоловіка? А якщо у жінки двоє дітей? Або ж навіть троє?.. Ось що думає про це психолог.

Хто з жінок не мріє про міцну сім’ю, люблячого чоловіка? Вийти заміж хочуть не тільки юні дівчатка, а й досвідчені жінки. І дуже часто вони «із хвостиком», тобто мають дитину. І нехай малюк – справжнє янголятко, вважається, що це для нареченої – мінус. Принаймні так думає більшість жінок. А чи так це насправді? Чи дійсно чоловіки не хочуть одружуватися з жінками, які мають діток? На ці запитання відповідає психолог Діана КОЧЕРЄВА.

– Чому жінки, які мають дітей, бояться, що більше не вийдуть заміж?

– Розповім історію однієї клієнтки. У її мами було багато шанувальників, які після розлучення намагалися завоювати її серце. Але вона так і не ризикнула побудувати з ним сім’ю. Хвилювалася за доньку: а раптом чоловік не зможе прийняти її як рідну, образить. Мама заміж так і не вийшла, а донька цього дуже хотіла. Через роки вона опинилася у схожій ситуації і почала вагатися: а раптом мама була права, і їй із сином буде простіше жити удвох? Але жінка переступила через свої дитячі страхи, щоб побудувати нову сім’ю і довести самій собі, що шанс вийти заміж із дитиною має кожна! Головне – не боятися бути щасливою самій.

– А якщо діток двоє? Шанси на одруження є?

– Я однозначно можу відповісти: так! І не сумнівайтеся! Одна клієнтка розповіла, що після розлучення з чоловіком, із яким прожила 12 років, тільки чула і від нього, і від його рідні: кому ти потрібна із двома дітьми? Вона навіть почала сумніватися, чи правильно зробила, коли розлучилася. А чоловік її бив, ображав, і діти бачили це. Запам’ятайте: якщо тато ображає маму, і малюки бачать це, вони не зможуть стати щасливими, як би ми не старалися дати їм усе найкраще. Щоб наші діти стали щасливими, насамперед треба стати щасливими самим!

– А що треба для того, щоб вийти заміж із трьома дітьми?

– Головне – це бажання мами! Навіть із трьома дітьми знайти чоловіка – не проблема. І це доводить життя! Наприклад, одна моя знайома примудрилася вийти заміж із трьома дітьми і народила в новому шлюбі ще двох малюків, як вона казала, «для зміцнення шлюбу». І що ви думаєте? Вона таки скріпила шлюб, побудувавши найбільш дружну з відомих мені сім’ю! Чим не привід задуматися? Цій жінці колись теж довелося робити непростий вибір, адже у неї був страх нових стосунків. Але, як показує досвід, головне – захотіти, і впоратися можна з усіма проблемами.

Дата публікації: 16.02.2018 img Поділитися