Вазони Квітник

Замість горщиків – взуття

Якщо приватного клаптика землі у вас немає, можете «взутими» рослинами прикрасити балкон або навіть підвіконня у квартирі. 

Взуття, яке носити неможливо, а викидати шкода, згодиться на клумбі. Якщо приватного клаптика землі у вас немає, можете «взутими» рослинами прикрасити балкон або навіть підвіконня у квартирі.

Щоб контейнер із черевиків прослужив десяток років, помістіть у нього рослину в горщику. Коли захочете рослину полити або помити, дістанете горщик – і контейнер залишиться неушкодженим. Вирощувати таким способом найкраще ампельні і ґрунтопокривні рослини, які швидко випускають багато пагонів, прикриваючи горщик. Такий контейнер можна зробити із закритих моделей (чобіт, чоловічих черевиків і кросівок).

Для максимально декоративного ефекту рослину слід пересадити безпосередньо у взуття. Для цього найкраще підійде гумове або пластикове, стійке до вологи. На дно такого горщика потрібно обов’язково насипати дренаж і зробити шилом отвори для відведення вологи. Якщо ваші черевики не стійкі до вологи, їх слід вистелити зсередини поліетиленовою плівкою, а лише потім насипати дренаж і ґрунт.

Мають ефектний вигляд квіти у яскравому дитячому гумовому взутті. Розміщувати такі контейнери можна не тільки на горизонтальній поверхні, а й вертикально, підвісивши на стіні або огорожі. Клумбу можна посадити і в дамських туфельках. Особливо стильні посаджені у такому горщику компактні рослини, наприклад, сукуленти.

Дата публікації: 12.07.2017 img Поділитися