Здоров'я та краса Народна медицина

За що чорний кмин називають Божою травою

Яку рослину створив Бог задля лікування усіх хвороб? Яка трава згадується в Біблії та Корані? Яку рослину називають Божою травою? Ось одна відповідь на ці три запитання

Це одна з найвідоміших трав в історії медицини. У Стародавньому Єгипті її використовували для лікування застуди, інфекцій, головного і зубного болю, для покращення травлення.

Насіння чорного кмину, Nigella sativa, є одним з найсильніших засобів у лікуванні і профілактиці багатьох захворювань. Чимало народів вважають цю рослину ліками від усіх хвороб.
Більше 200 наукових досліджень справді довели користь для здоров’я цього  чорного чудо-насіння.

Насіння чорного кмину особливо цінне у лікуванні аутоімунних хвороб, таких як ревматоїдний артрит, розсіяний склероз, псоріаз, алергія, астма, алергічний риніт…

Ця трава також корисна для зниження високого кров’яного тиску, вона знижує рівень холестерину і кількість тригліцеридів, зменшує симптоми діабету, вугрової висипки, екземи, втоми, бронхіту, гастриту, пневмонії та синуситу, виразок, раку, проблем з печінкою, покращує циркуляцію, тощо. А ще –  зменшує побічні ефекти хіміотерапії і променевої терапії.

Дослідники також виявили: кмин дуже корисний для полегшення симптомів алергічного риніту, алергії і алергічної астми. Масло чорного кмину полегшує дихання. Ця трава допомагає вашому організмові перенести будь-які типи алергії безпечним і природним способом.

Нещодавно медики також виявили, що насіння чорного кмину має сильні протипухлинні властивості, тому його варто використовувати у лікуванні раку. Є відомості, що чорний кмин згубно діє на ракові клітини і зміцнює імунну систему.

Дата публікації: 12.11.2019 img Поділитися