Здоров'я та краса Народна медицина

З вівсянки приготуйте універсальний “еліскир життя”

Вівсянка здатна діяти заспокійливо на шлунок завдяки тому, що в її складі є незначний вміст жиру і достатня кількість волокон.

Експериментально доведено, що коли в щоденному раціоні дитини є вівсянка, малюки менше схильні до розвитку в них бронхіальної астми, на відміну від тих діток, які позбавлені цієї страви.

Овес має протизапальну дію, покращуючи при цьому роботу імунної системи. Вівсянка здатна діяти заспокійливо на шлунок завдяки тому, що в її складі є незначний вміст жиру і достатня кількість волокон. А якщо після порції такої каші з’їсти трохи банана, то можна забути про надлишок шлункового соку.

Недаремно ж англійці кожен новий день починають з порції вівсяної каші. Вони давно оцінили корисні властивості цієї крупи, а толокно (вівсяне борошно) – це чудовий дієтичний продукт при будь-яких хронічних недугах і за наявності запальних процесів в організмі.
Ось один дуже цінний рецепт, що дістав назву «еліксир життя».

Для його приготування знадобиться 3 скл. вівса. Ретельно його промийте, залийте 3 л води. Кип’ятити «еліксир» треба упродовж 20 хв на малому вогні. Відтак перелийте відвар у термос, залиште на добу. Потім його треба процідити й додати 100 г меду, потім знову накрити ємність кришкою і поставити на плиту, довести до кипіння. Готовий засіб остудіть та перелийте в більш зручну тару. Зберігайте еліксир у холодильнику. При застосуванні цього відвару бажано додати до нього свіжого лимонного соку. Пити його рекомендовано невеликими ковтками за 30 хв до їди по 100 г на день.

Щойно перша партія цілющого засобу закінчиться, готуйте наступну (їх має бути три на один курс лікування). Усього таких курсів має бути три впродовж року (весна-літо-осінь).
За допомогою ось такого нехитрого засобу ви зможете позбавити свій організм від шлаків.

Дата публікації: 16.11.2017 img Поділитися