Відпочинок Тема дня

Ювелірний магазин Imperia Zolota. Оригінальні прикраси від виробника

Imperia Zolota – відома в Україні торгова марка, під якою випускаються стильні, вишукані та якісні ювелірні вироби. Завдяки застосуванню унікальних технологій виробництва, інноваційному обладнанню, високій кваліфікації та досвіду майстрів ювелірний магазин в Києві пропонує надлегкі та деталізовані прикраси з ретельно проробленим дизайном.

Щорічно каталог виробника розширюється, з’являються нові ювелірні вироби, якість яких знаходиться на вищому рівні. Завдяки цьому продукція Imperia Zolota користується популярністю не тільки серед українців, а й у жителів інших країн світу. При цьому вартість прикрас вважається однією з найбільш прийнятних на українському ринку.

Асортимент ювелірних виробів

Свіжий погляд майстрів на ювелірну класику та використання модних експериментів стають основою для стильних сезонних колекцій ювелірних виробів бренду «Imperia Zolota». Прикраси торгової марки відповідають новітнім європейським та світовим трендам.

Каталог Imperia Zolota представлений сучасними ювелірними виробами, які створюються з урахуванням світових тенденцій та запитів українських покупців. Інтернет-магазин золота надає величезний вибір прикрас для чоловіків, жінок та дітей:

 • кільця;
 • сережки;
 • кулони та підвіски;
 • хрестики;
 • кольє;
 • ланцюжки;
 • перлинні намиста;
 • браслети;
 • брошки;
 • кільця-печатки,
 • столове срібло, годинники, прикраси на весільну тематику та ін.

Різноманітність стилів та форм кожної нової лінійки дозволяє легко підбирати прикраси, які стають ідеальним завершенням повсякденних або урочистих образів. Універсальність базових моделей ювелірних виробів дає можливість створювати вдалі комбінації та залишатися в центрі уваги.

Чому українці обирають прикраси Imperia Zolota?

Компанія Imperia Zolota займається виготовленням прикрас з золота, срібла та інших дорогоцінних металів вищих проб. Підтвердженням цього є наявність всіх необхідних сертифікатів та надання офіційної гарантії на будь-яку ювелірну продукцію. Дорогоцінні, напівдорогоцінні камені проходять строгий відбір гемологів та відповідають всім існуючим світовим стандартам. Кожна випущена прикраса проходить контроль державних інспекцій, і тільки після цього потрапляє на вітрини магазинів золота в Україні.

Протягом довгих років тисячі українців обирають ювелірні прикраси Imperia Zolota, стаючи постійними клієнтами бренду. Щорічно виробник намагається вдосконалювати сервіс та розширювати асортимент ювелірних виробів. Компанія розробила лояльну та грамотно продуману цінову політику, завдяки чому пропонує клієнтам найбільш приємні та демократичні ціни на продукцію. До того ж постійним клієнтам надаються приємні знижки та бонуси.

Найважливіша перевага Imperia Zolota – можливість замовити прикраси, виготовлені за індивідуальними ескізами. Для цього ви можете вивчити фото вже готових виробів і на їх основі продумати індивідуальний дизайн кольє, обручок, сережок або інших прикрас.

Дата публікації: 19.08.2020 img Поділитися