Відпочинок Сім'я

Знову горять вуха? Про вас пліткують…

Кожна людина, не один раз у житті помічала як починають горіти вуха. З давніх-давен люди вірять, що це явище відбувається не просто так й в ньому присутні містичні значення.

Екстрасенси пояснюють, що люди здатні відчути на відстані те, що їх стосується, особливо думки та розмови. Тому, якщо горять вуха, то хтось в цей час говорить або думає про вас. Добре чи погано згадують, можна дізнатися по тому, яке саме вухо горить.

Горить ліве вухо

Це ознака того, що згадують недобрим словом або плітками. Можуть погано обговорювати навіть родичі та друзі, розпускаючи плітки або висловлюючи свої невдоволення щодо ваших вчинків.

Підтвердити це значення можна в тому разі, якщо погано себе при цьому почуваєте.

За іншою прикметою, ліве вухо горить через те, що ваше ім’я просто згадали під час розмови. Тому, немає чого турбуватися.

Горить праве вухо

Праве вухо горить, коли про вас позитивно висловлюються або навіть хвалять. Для того, щоб вухо перестало горіти, потрібно перебрати в умі всі імена своїх знайомих й вгадати того, хто про вас добре говорить.

Щодо іншої версії, праве вухо горить, бо вас шукають, не можуть знайти вашої адреси або номеру телефону.

Ще це може вказувати на те, що ви не стримали своєї обіцянки й той хто не дочекався її здійснення згадує про вас та шукає зустрічі.

Горять обидва вуха

Коли горять обидва вуха, це говорить про дуже сильний спогад. Згідно з прикметами, вуха горять до скорої зустрічі з тим, хто про вас думає або говорить. Значення такої прикмети трактують як позитивно, так й негативно.

Народні прикмети

Буде сварка, якщо вуха горять у понеділок.

У вівторок вуха горять — до розставання.

Чекайте зустрічі з кимось, якщо вуха горять в середу.

До хорошої звістки вуха горять у четвер.

Буде побачення, якщо горять вуха у п’ятницю.

Прийде біда, якщо горять вуха в суботу.

В неділю вуха горять, отримаєте прибуток.

Дата публікації: 07.06.2021 img Поділитися