Ялинка зміцнить шлюб і привабить у дім гроші

Хочете любові, грошей, сімейного благополуччя чи просування по кар’єрній драбині? Встановіть "правильну" ялинку!

Ялинка в оселі – це не лише свідчення того, що довгождане свято ось-ось настане, а й шанс закликати у дім удачу на весь наступний рік. Принаймні, так стверджує вчення фен-шуй. А що ви хочете від року наступного? Любові, грошей, сімейного благополуччя чи просування по кар’єрній драбині? Ваші бажання допоможе здійснити ялинка, встановлена у правильному місці.

ЗМІЦНИТИ ШЛЮБ ЧИ ЗНАЙТИ СВОЮ ПОЛОВИНКУ можна, активізувавши сектор любові і шлюбу. Для цього ялинку слід встановити у південно-західній частині кімнати і прикрасити її парними іграшками. Потрібно вішати по дві кульки, шишки, бурульки, найкраще – переплетені стрічками або нитками. Можна поставити під ялинку парні фігурки, наприклад, Діда Мороза та Снігуроньку. Надавайте перевагу прикрасам червоного і рожевого кольору.

ХОЧЕТЕ ЖИТИ В ДОСТАТКУ І МАТИ БІЛЬШЕ ГРОШЕЙ – встановлюйте ялинку на південному сході, що відповідає за матеріальне благополуччя. Прикрасьте її дощиком і грошима, золотистими або сріблястими кульками, найкраще – монетами, наприклад, шоколадними у блискучих обгортках. Також можна обгорнути гілочки різними купюрами, з’єднавши їх скріпками. Приваблюють гроші жаби, рибки, кораблики, собачки. Найбільш сприятливі кольори для ялинкових аксесуарів – червоний і зелений.

ПРО КАР’ЄРНИЙ РІСТ подбає ялинка, поставлена у північному кутку кімнати. Розмістіть на її гілках металевих або кришталевих черепашок, рибок, конячок, квіти лотоса. Вдалі кольори за фен-шуй: синій, білий, блакитний.

БІЛЬШЕ ПОДОРОЖУВАТИ І ЗАВОЮВАТИ ЧИЮСЬ ПРИХИЛЬНІСТЬ допоможе ялинка на північному заході. Це місце покровителів, друзів і подорожей. Найкраще прикрашати ялинку речами, які належать людям, прихильності яких ви домагаєтеся, або з тієї країни, куди хотіли б поїхати. Вибирайте сріблясті і золоті прикраси.
ЩОБИ МАТИ ВСЕ І ЯКНАЙБІЛЬШЕ – встановіть ялинку у центрі приміщення або принаймні розставте вази з гілками хвої чи маленькі декоративні ялинки у відповідних секторах по всьому дому. Головне – після свят ялинку винести з дому до того, як голки почнуть обсипатися. Ялинка, що обсипається, – це джерело зайвої негативної енергії. А ми в Новий рік приваблюємо тільки позитивну!

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook