Здоров'я та краса Консультація лікаря

Якщо ваша єдина надія – це лікарі, то вона втрачена!

Микола Амосов – це легендарний український кардіохірург, який врятував сотні життів. І він своїм власним прикладом продемонстрував, що старість – це не вирок!

Він був не тільки талановитим кардіохірургом, а й написав книгу, в якій розповів, як продовжити своє життя. Особливу увагу він звертав на такі 5 пунктів…

1. Здоров’я – це ваш нормальний стан, який потрібно зберегти.

Це той випадок, коли ви самі повинні прагнути до здоров’я, тому що лікарі можуть вилікувати ваші хвороби, а не подарувати його вам.

Вам потрібно регулярно займатися спортом, щоб при будь-яких навантаженнях ваш пульс і дихання могли тільки трішки підвищуватися, інакше це може викликати швидку втому (а потім хронічну), а потім можливі різні захворювання кровоносної та дихальної системи.

2. Якщо ви постійно лінуєтесь, готуйтеся до хвороб.

Звичайно, всі ми знаємо, як це неприємно хворіти, коли ти не можеш відчувати щастя цілком та й взагалі радіти моментам. Хвороби зазвичай виникають через 3 фактори – це зовнішні фактори, генетика людини та її спосіб життя.

Люди, які постійно відчувають тільки негативні емоції та не зосереджуються на позитивних можуть викликати захворювання, адже знижують імунітет організму та його захисні фактори.

3. Якщо ваша єдина надія лікарі – вона втрачена!

Микола Амосов був переконаний, що медицина, яка б вона високорозвинена не була, може тільки вилікувати хворобу, але зробити вас здоровим можете тільки ви.

Не забувайте, що у вашого організму є така чудова річ, як імунітет, що допоможе вам краще лікарів, тому не варто бігти до них при перших тривожних симптомах.

4. Ваша вага чудово вимірює ваш рівень здоров’я.

Не забувайте, що нормальна вага це -100 від вашого зросту, якщо вона значно вище, чи нижче цього показника вам варто переглянути свій раціон харчування та наповнити його овочами, фруктами та іншими корисними продуктами.

5. Заняття спортом – ваш шлях до успіху.

Для того, щоб бути здоровим навіть в старості вам варто змінити автобус на піші прогулянки, а одну серію серіалу на 30 хвилин спорту. Не варто думати, що якщо ви пропустите тиждень занять, то це нічого не змінить, ваш організм потім покаже вам, що змінюється!

Джерело

Дата публікації: 14.08.2019 img Поділитися