Сім'я Секрет успіху

Якщо вам не щастить, ви порушуєте мінімум 1 з 7 законів Всесвіту

Набридло постійно почуватися невдахою? Таке враження, що талан вас покинув? Прислухайтеся до цих законів і увесь Всесвіт повернеться у вашу сторону! Це справді працює!


Знаменитий американський психолог Ренді Гейдж склав список з семи законів, при дотриманні яких успіх точно не змусить себе чекати. Якщо ви їх знаєте, вони можуть допомогти вам не допускати помилок, допоможуть тримати життєвий баланс і бути щасливими.

Перевірте себе:

1. Закон бідності

Якщо вам потрібні нові черевики, викиньте старі. Якщо вам потрібен новий одяг, звільніть свою шафу. Ви повинні добровільно відмовитися від старого мотлоху. Все нове приходить тоді, коли ви позбудетеся від усього старого. Адже ніхто не пришиває до старого одягу латки з нової тканини, інакше латка збіжиться і діра стане ще більшою.

2. Закон кругообігу

Будьте готові втратити те, що належить вам, щоб отримати те, що вам потрібно.

3. Закон уяви

Перш за все, ви повинні дати волю своїй уяві. Опишіть найпрекрасніший день у своєму житті і нікому не розповідайте – нікому, крім людини, якій ви найбільше довіряєте.

4. Закон таланту

Людина може досягти особистісного розвитку тільки через своє мислення, інтуїцію й уяву.

5. Закон дарування

Якщо ви щось віддасте, ви отримаєте в десять разів більше натомість. Якщо ви отримуєте благословення, будьте добрими й поділіться ним з іншими.

Якщо ви володієте особливими якостями та не використовуєте їх, тоді ви будете ображати Всевишнього. Якщо ви в повній мірі скористаєтеся тим, що маєте і віддаєте іншим, тоді ви будете винагороджені.

6. Закон десятини

Всесвіт завжди буде брати те, що належить йому. Це закон. Ви ніколи не знаєте, коли повернеться те, що було втрачено.

Гроші – це просто звичка. Те, що ви віддаєте, може повернутися до вас через нову дружбу або зцілення.

7. Закон вибачення

Якщо ви не можете пробачити оточуючим, ви ніколи не будете щасливі. Якщо ваша душа повна заздрості, для любові там просто не залишиться місця.

Ви повинні позбутися негативних почуттів, які знищують вас зсередини та не дають вам душевного спокою.

Джерело

Дата публікації: 10.12.2019 img Поділитися