Якщо твоя сила в багатстві, тебе розорять…

Якщо твоя сила в друзях, тебе з ними посварять. Якщо твоя сила в славі, тебе забудуть. Якщо твоя сила у владі, тебе повалять. Якщо твоя сила в правді, тебе обманять. Якщо твоя сила в близьких, вони віддаляться...

– Чому? – Тому що немає твоєї сили ні в чому зовнішньому, немає її ні в чому мінливому. Сила твоя всередині тебе. Сила твоя у вічному і незмінному. Хтось називає її Богом, хтось любов’ю. Хтось каже, що це дао або шлях всіх речей. Не настільки важливо, як її називати. Той, хто пізнав це одного разу, легко зрозуміє, про яку силу я говорю. Для тих, хто відкрив це в собі, навіть бідність служить багатством, і вороги стають друзями, і брехня обертається в правду … Знаєш чому?

– Чому?

– Тому що той, хто відкрив це в собі, вміє бачити те ж саме і в усьому іншому, не надаючи великого значення мінливості. У світлі цього будь-хто інший назавжди перестає бути для тебе іншим. Коли ти не надаєш значенню мінливості, вона сама собою поступається місцем сталості всередині тебе. Знаєш, немає в світі сили, здатної це розтрощити. Будь-яка сила, нездатна знищити постійне в тобі, стає твоєю власною силою. Так влаштований цей світ.

– Але як знайти цю сталість?

– Найскладніше, це ЗРОЗУМІТИ, ЩО ЗОВСІМ НЕ ПОТРІБНО знаходить ТЕ, ЩО ВІД САМОГО НАРОДЖЕННЯ ВЖЕ І ТАК ЗНАХОДИТЬСЯ В ТОБІ. Просто пам’ятай про постійне. Носи в своєму серці його м’яку, теплу. ніжну силу. І знаєш що?

– Що?

– Це тепло і є справжнє щастя!

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook