Здоров'я та краса Сам собі лікар

Якщо спати головою на північ, то можна захворіти

Швидше за все, ви чули про те, що спати головою на північ не варто. Всесвітньо відомий філософ Джаггі Васудев дав пояснення цьому. І річ зовсім не в прикметах, а в нашому тілі.

Серце розташоване так, що знаходиться на відстані приблизно трьох чвертей тіла. Звідси випливає, що кров легше доходить до нижніх точок, ніж до верхніх. В області мозку є велика кількість тонких кровоносних судин, яким потрібна конкретна кількість крові, якщо кров буде потрапляти в мозок у великій кількості, то це може привести до крововиливу.

Погана концентрація уваги, зниження роботи мозку – все це говорить про те, що мозок повільно пошкоджується. Напевно, багато хто чув про магнітні поля Землі, які мають значний вплив на наше життя.

Саме тому, якщо ви спите головою на північ, то магнітне тяжіння впливає і тисне на мозок. Залізо є основною складовою крові, коли воно контактує з магнітним тяжінням, то виникає тиск. Це тягне за собою занепокоєння, дратівливість і підвищений кров’яний тиск. Якщо ви довго будете спати саме так, що ризикуєте зіпсувати собі здоров’я.

Дата публікації: 09.12.2020 img Поділитися