Здоров'я та краса Краса

Які прикраси треба носити, щоб ніхто не наврочив

Не всі прикраси мають тільки одну функцію – оживити образ і додати йому ефектності. Є кілька талісманів, які допоможуть захиститися від проблем, залучити удачу, наповнитися позитивною енергією. Не обов’язково вірити в містику, можна просто купити і носити вподобаний оберіг. Адже вони виглядають дуже елегантно і стильно. 

1. Підвіска-підкова

Дуже проста на вигляд прикраса, яка чудово впишеться в будь-який образ. Дуже витончена річ, володіє багатьма позитивними властивостями. Астрологи вважають, що підкова на зап’ясті притягує успіх, гроші. Шарм такого плану дуже ефектно виглядає. 

5 прикрас, які допоможуть захиститися від неприємностей - 1

2. Браслет “Рука Фатіми” 

Інакше його ще називають рука Міріам, це дуже древній оберіг, який шанують в різних релігіях. Символ має дуже важливу властивість – оберігати від поганого впливу, погляду, неприємностей, проблем. Крім того, ця прикраса допомагає налагодити спілкування з людьми.   

5 прикрас, які допоможуть захиститися від неприємностей - 2

 3. Медальйон “Конюшина”

Ще одна вишукана річ, яка виглядає приголомшливо респектабельно. Містики вважають, що конюшина має сакральне значення. Всі пелюстки її мають підтекст і привертають славу, багатство, щастя, здоров’я. Купуйте таку річ, якщо хочете гармонізувати відносини в родині. 

5 прикрас, які допоможуть захиститися від неприємностей - 3

 4. Кільце “Нескінченність”

Бездоганний варіант для тих, хто закоханий. Нескінченна гармонія захищає господиню від бід, її відносини від проблем і суперечок, поганого впливу. Це кільце налагоджує особисті відносини, залучає любов. 

5 прикрас, які допоможуть захиститися від неприємностей - 4

5. Кільце “Ловець снів” 

Цей знак захищає від поганих сновидінь, негативної енергії, хвороб. Причому працює оберіг не тільки під час сну. Вибирайте кільце певного кольору, дивлячись на те, чого вам не вистачає. Чорний дарує стійкість, жовтий здоров’я, білий чистоту і спокій.  

5 прикрас, які допоможуть захиститися від неприємностей - 5

Красиві прикраси зі змістом вирішують відразу два завдання – прикрашають і оберігають від бід. 

Дата публікації: 08.12.2020 img Поділитися