Здоров'я та краса Народна медицина

Які доступні продукти очищають кров?

Негативний вплив навколишнього середовища позначається на здоров’ї, в організмі людини скупчуються токсини. Як очистити нашу кров?

Організм сучасної людини вже не в змозі самотужки упоратися з негативним впливом навколишнього середовища. Однак, допомагати йому варто не тільки лікарськими препаратами. Є чимало інших, набагато корисніших способів це зробити, які має знати кожен.

Існує також чимало продуктів, що сприяють  процесам очищення організму. До прикладу, звичайна і легко доступна морква володіє цілим комплексом корисних вітамінів. У цьому, такому рідному українцям овочі, містяться вітаміни А, B, C і К. Також  важливий для людини білок глутатіон, який чудово чистить печінку, допомагаючи організму позбутися токсинів. Таким чином очищається кров і нормалізується робота нирок.

Також сприяють очищенню крові і яблука. У своєму складі вони містять пектин, який здатний виводити важкі метали і холестерин, що накопичилися в крові.

Не менш корисним є і гарбуз, бо містить багато антиоксидантів, які сприяють поліпшенню травлення, виведенню з крові токсинів, зниженню кров’яного тиску, зменшенню ваги тіла. Часник містить сірку, яка також сприяє виведенню з організму токсинів і чудово очищає від усього непотрібного. Варто нагадати про протимікробні властивості часнику, які знищують грибки, віруси і сприяють профілактиці багатьох захворювань.

Усі ці корисні властивості продуктів харчування були відкриті ще нашими предками шляхом проб і помилок, а народна пам’ять закарбувала їх у перелік найбільш важливих помічників для оздоровлення організму. Пізніше вчені і медики лише підтвердили висновки народної медицини. Тому не варто ігнорувати багатовікові традиції оздоровлення, тим більше, вони сьогодні доступні кожному і коштують недорого.

Дата публікації: 11.11.2019 img Поділитися