Здоров'я та краса Сам собі лікар

Які лікувальні властивості мають перепелині яйця

Перепелині яйця надзвичайно корисні. Ось чому перепелині яйця треба їсти щодня…

Перепелині яйця повинні періодично з’являтися в раціоні, тому що вони мають низку лікувальних властивостей. Про це розповів директор Центру нетрадиційної медицини та дієтології Рем Панасевич-Свірський.

Фахівець зазначив, що у складі продукту багато амінокислот, заліза, міді, фосфору, калію, а також вітамінів А, В, Е, які потрібні організму для правильної роботи.

Перепелині яйця можна використовувати для лікування різних захворювань, зокрема анемії, гіпертонії, зниження імунітету, і натомість яких можуть виникнути інші ускладнення. Продукт рекомендують вживати при розладах нервової системи, недокрів’ї, цукровому діабеті (по 6 яєць на тиждень).

Також медики стверджують, що продукт корисно ввести до раціону людей, які проживають у зонах, неблагополучних в екологічному відношенні й тим, хто зазнав радіоактивного опромінення, тому що яйця перепілок виводять радіонукліди з організму.

Крім цього, продукт покращує метаболізм, зміцнює імунітет, а завдяки високому вмісту фосфору є ще й добрим стимулятором потенції.

Дітям яйця дають у кількості 2-6 штук на день – залежно від віку, а дорослим – по 4-6 шт. щодня вранці натщесерце.

Дата публікації: 24.11.2021 img Поділитися