Діти Сім'я

Які імена дають силу чоловікам?

У вас народився хлопчик? Мрієте, щоб він був сильним? Тоді оберіть йому сильне ім’я

Деякі чоловічі імена наділяють свого носія силою і мужністю вже з народження. Саме своїми генами та даним іменем батьки закладають у малюка життєву енергію, чоловічий стержень. А виховання лише шліфує основу-характер. Ось, на думку психологів,  топ-пятірка найсильніших імен з давніх часів.

1.Олександр

У перекладі з давньогрецької це ім’я означає «захисник людей». Називаючи малюка Олександром, ви автоматично «нагороджуєте» його сильною енергетикою, здатною надати своєму «господареві» достатньої впевненості у собі, впертості, героїзму, здатної відкривати будь-які двері.

Ім’я Олександр допомагає не лише боротися зі стресами в житті, а стати мега-стійким до усіх негативних факторів, зводячи до мінімуму життєві труднощі і стреси.

2. Андрій

Маючи у своїй основі давньогрецькі корені, це ім’я трактується як «мужній», «сильний», «хоробрий», а його власник завжди асоціюється з силою волі, упевненістю в собі, витривалістю. Давши малюкові таке ім’я, приготуйтеся до того, що у нього в дитинстві буде не надто спокійний характер, зате він часто буде радувати успіхами і досягненнями.

Це дуже весела і потішна дитина, яка продовжує і в дорослому житті жартувати, веселити оточуючих, йдучи по життю з широкою посмішкою. Андрій – великий любитель читання, тому ви часто можете побачити його за цим заняттям.

3. Віктор

Ще у стародавньому Римі переможця зустрічали вигуками: «Аве Віктор», що означало «Хай живе переможець». З часом, із загальної назви воно перетворилося на власне ім’я, і спочатку називати їм дозволялося лише синів служителів церкви. У наш час воно стало досить поширеним, і названі цим ім’ям хлопчики скрізь і завжди прагнуть бути тільки першими, другі місця – не їх доля.

Маючи сильну енергетику, Віктори здебільшого запальні, але досить швидко остуджуються. Почуттям романтизму дані чоловіки наділені по мінімуму, можна навіть сказати – обділені, зате їм притаманний авантюризм, часто підштовхує до необдуманих вчинків. Разом з тим Віктори, як ніхто інший, наділені здатністю ретельно аналізувати власні помилки, за рахунок чого з віком стають тільки мудрішими.

Ще з дитинства усім помітні цілеспрямованість Віктора і бажання досягти поставленої мети. Ці якості переходять і в доросле життя. З такою дитиною батькам дуже легко, бо проблеми виникають вкрай рідко.

4. Володимир

Значення цього імені – «володар світу». У дорослої людини з таким ім’ям завжди – незаперечний авторитет, у будь-якому оточенні Володимира цінують і поважають, прислухаються до його думки. А ось маленький Володя якраз навпаки – зростає великим фантазером і мрійником. Беззаперечного послуху ви навряд чи від нього дочекаєтеся, оскільки із маленьку він відстоює свою точку зору, вчиняє тільки так, як вважає за потрібне. З навчанням у нього складається середньо, зате задатки лідерства проявляються ще зі шкільної лави. Володя точно знає чого хоче і як цього досягти. Тим не менш, з боку батьків повинна бути жорстка дисципліна.

Якщо батьки не зможуть припинити  підліткових «подвигів» Володі, то у дорослому житті, «завдяки» вибухового характеру, Володимири перетворюються у досить розпущених чоловіків із завищеною самооцінкою. Якщо ж рідні направлять юнака-Володимира у потрібне русло, то в результаті такого виховання отримають грамотного, упевненого в собі чоловіка, з яким легко і приємно спілкуватися.

5. Кирило

Переклад цього імені з давньогрецької вже несе у собі енергетику сильного чоловіка – «пан», «владика». Він прагне бути першим в усьому, добивається успіхів у кар’єрі, частіше – у власному бізнесі, про який мріє з ранніх років.

Маленький Кирило самостійний, терпляче ставиться до будь-якої праці, але з однією умовою – йому потрібна ясна мета, тому батькам слід навчитися правильно мотивувати дитину, інакше виявиться, що в родині росте маленький ледар. У дитинстві проблем з Кирилом не буває. Він абсолютно безконфліктна дитина, що вміє спокійно «жити» у будь-якій компанії. Ці якості залишаться з ним і у дорослому житті – Кирило легко йде на контакт, уміє невимушено вести бесіду, знаходячи при цьому «потрібних» людей.

Для Кирила важлива думка оточуючих, тому, незважаючи на те, що він собі вибирає- машину чи дружину, йому важливо як навколишні оцінять його вибір. Разом з тим власник цього імені – досить яскрава і неординарна особистість. У різних ситуаціях Кирило поводить себе по-різному і навіть батьки не завжди можуть передбачити як він поступить в тій чи іншій ситуації.

Дата публікації: 07.11.2019 img Поділитися