Майстер-клас Сад

Як зробити шезлонг (лежак) з дерева або піддонів своїми руками

Щоб навіть удома почуватися, як на березі моря на дорогому курорті, та отримувати повну насолоду від відпочинку, потрібен шезлонг. Його не обов’язково купувати – можна зробити своїми руками.

Щоб навіть удома почуватися, як на березі моря на дорогому курорті, та отримувати повну насолоду від відпочинку, потрібен шезлонг. Його не обов’язково купувати – можна зробити своїми руками.

Ще у 8 ст. до н.е. греки використовували лежаки, щоб повністю розслабитися, випити вина або послухати музику. І зараз такі лежаки-шезлонги дуже популярні! Кожен пристойний курорт ставить на своєму пляжі та біля басейну зручні шезлонги. Адже на них зручно не тільки засмагати, а й просто відпочивати і навіть дрімати погожої літньої пори. Дедалі часті можна побачити шезлонги на подвір’ях і терасах приватних будинків.

Готовий шезлонг можна придбати у магазині у відділі садових меблів. Ціни коливаються від 1000 грн і до надцяти тисяч. Але навіщо переплачувати, якщо зручний і якісний шезлонг можна зробити своїми руками із підручних засобів? Для цього згодяться піддони або дерев’яні планки.

Як виготовити шезлонг з дерева

Виготовлення шезлонга слід почати з шаблону для основних деталей, двох бічних брусків. На щільному картоні або шматку фанери шириною 10 см і довжиною 2 метри від руки довільно намалювати майбутній бічний профіль шезлонга.

Шаблон перенести на два бруси товщиною 35 мм, шириною 100 мм, довжиною 2000 мм і випиляти. Використовуючи верхній край шаблону, передати форму бічних брусків спинки.

Згідно з кресленням виготовити необхідні деталі. Всі деталі необхідно ретельно відшліфувати.

Після шліфування приступити до складання. Знадобляться 10 меблевих гвинтів з потайною головкою 8х80 мм, гайки, шайби і саморізи по дереву. Рейки ложа і спинки лежака кріпити саморізами з внутрішньої сторони.

Ідеї шезлонгів з піддонів та інших

Дата публікації: 29.06.2021 img Поділитися