Дім Майстер-клас

Обов’язково застеліть прасувальну дошку фольгою! Ось для чого

Звичайна фольга просто незамінна в господарстві. Її використовують для всього: зберігання продуктів, приготування страв, чищення каструль і срібних виробів. А сьогодні ми поділимося одним елементарним трюком, завдяки якому ви зможете прасувати одяг в 2 рази швидше!

Щоб значно прискорити процес прасування, вам знадобиться тільки рулон харчової фольги. Зніміть з прасувальної дошки чохол і застеліть фольгою всю поверхню дошки. Фольга буде перебувати під чохлом. Акуратно надіньте чохол назад і сміливо починайте прасування.

Фольга – чудовий відбивач тепла, тому всі складочки і прим’ятини на одязі вмить розправляться одночасно з двох сторін! Вам більше не треба перевертати, знову розкладати і прасувати другу сторону одягу! Цей прийом набагато полегшує і прасування постільної білизни – прасування менше вдвічі. А якщо врахувати час на перевертання і складання простирадлом і підковдр, то стає ясно – часу піде майже в 3 рази менше!

Також за допомогою фольги можна з легкістю розгладити шифон, шовк, віскозу і інші ніжні тканини. Щоб не залишити слідів від праски на поверхні цих делікатних тканин, укладіть виріб на фольгу, і в режимі відпарювання переміщайте нагріту праска на відстані 3-5 см від одягу.

Джерело

Дата публікації: 20.08.2019 img Поділитися