Дім Майстер-клас

Як зробити крісло-мішок своїми руками. Схема, майстер-клас

Мрієте про крісло-мішок для себе або своєї дитини? Не кваптеся у магазин: його можна зробити своїми руками і при цьому заощадити  чимало грошей.

Переваги крісла-мішка

  • Максимальний комфорт. Крісло-мішок завдяки наповнювачу приймає форму вашого тіла і повністю повторює його контури, тому ви можете повністю розслабитися.
  • Повна безпека. Крісло-мішок м’яке, не має твердих билець та кутів, тому безпечне навіть для немовлят та малюків. Ідеально підходить для дитячої кімнати.
  • Практичність. Крісло-мішок м’яке та легке, його зручно переносити та легко переміщати по кімнаті. Його можна використовувати як вдома, так і на вулиці. Чохол можна зняти і випрати, тому не хвилюйтеся, що забрудниться.
  • Універсальність. Крісло-мішок чудово вписується практично у будь-який дизайн, треба лишень підібрати відповідний колір і фактуру тканини для чохла. У дитячу можна зробити у вигляді звіряток, фруктів або футбольного м’яча. Для підлітка підійде джинсове або принтоване крісло-мішок.

Як пошити крісло-мішок власноруч

Для внутрішнього чохла оберіть недорогу міцну тканину нейтрального кольору, яка не буде просвічувати крізь зовнішній чохол. Тканину для зовнішнього чохла обирайте відповідно до кольорів інтер’єру, надійну та зносостійку. Також знадобиться 2 застібки блискавки 40 і 60 см.

Наповнювач – пінополістирол у гранулах (250 л). Для крісла-мішка грушеподібної форми середнього розміру для дорослої людини знадобиться шматок тканини шириною 1,5 м і довжиною 3,5 м (для зовнішнього чохла – 3,6 м).

На тканині зробити викрійку відповідно до схеми, залишаючи припуски на шви шириною 1 см. Вирізати всі деталі для внутрішнього і зовнішнього чохла.

Наживити всі деталі внутрішнього чохла, потім прострочити шви і пропрасувати їх. З’єднати між собою грушоподібні клини, прострочити шви і загладити припуски на одну сторону. Потім виконати машинний шов з лицьового боку, захоплюючи сантиметрові припуски (це необхідно для міцності з’єднання).

 

З’єднати бічні сторони крайніх клинів, утворюючи безпосередньо мішок. Робити шви довжиною 40 см зверху і знизу, а в решту 40 см вшити блискавку.

Зметати, а потім пришити шестикутник до верху «груші». Те ж саме зробити з дном. Так само зшити зовнішній чохол і, залишивши блискавки розстібнутими, вставити один чохол в іншій. Не забудьте про ручку! Наповнити крісло кульками і застібнути блискавки на чохлах.

Дата публікації: 27.07.2021 img Поділитися