Дім Дизайн

Модульні картини – як правильно використовувати в інтер’єрі?

Модульні картини за допомогою кількох окремих полотен створюють єдину композицію. Таке зображення виглядає дуже незвичайно, об’ємно та колоритно.

Модульні картини є популярним різновидом сучасного мистецтва, який приваблює загадковістю та витонченістю. За допомогою кількох окремих полотен створюється єдина композиція. Таке зображення виглядає дуже незвичайно, об’ємно та колоритно.

Сьогодні можна замовити картини з кількох частин – від двох до чотирьох і більше. Самі модулі можуть мати різний розмір та форму, що відкриває широкі можливості для індивідуального підходу. Скориставшись порадами відомих дизайнерів, ви зможете максимально підкреслити всі переваги приміщення.

Модульна картина: нюанси розміщення, про які ви не знали

У дизайні виділяють 4 способи розташування картин з кількох частин:

  • Горизонтальний – монтаж кожного модуля здійснюється за уявною горизонтальною лінією, на однаковій відстані. Рекомендується для візуального збільшення простору в помешканні.
  • Вертикальний – модулі розташовують один під іншим, на уявній вертикальній лінії. Візуально «витягує» приміщення вверх, підходить для кімнат з низькою стелею.
  • Способом пазлів – зображення монтують так, щоб вони разом створювали геометричну фігуру (найчастіше – квадрат). Такі модульні картинки вдало виглядають на великих стінах, з відсутністю іншого декору та меблів.
  • Асиметричний – полотна мають різну форму та розмір. На стіні розташовуються у довільному порядку або ж по горизонтальній чи вертикальній осі. Завдяки неспівпаданню розмірів та форм створюється враження креативного хаосу. При цьому всі картини повинні мати схожий сюжет та манеру виконання.

В компанії «Арт-Холст» можна купити модульні картини різної тематики та жанру, від мальовничих макро-квітів до сімейного колажу: https://art-holst.com.ua/modulnye/ . Консультанти завжди готові допомогти з вибором та врахувати всі ваші побажання.

Правильний вибір кольору модульної картини

Для приміщень в пастельних кольорах рекомендується придбати повноколірне зображення. Це додасть інтер’єру яскравості та соковитості.

Стиль «мінімалізм» прекрасно поєднується з монохромними або чорно-білими картинами, такий підхід зараз дуже популярний в Європі.

Облаштовуючи спальню, краще надати перевагу спокійній колірній гамі, уникаючи насичених і яскравих барв. Це створить атмосферу затишку та спокою.

А от сміливі, повнокольорові модульні картинки доречно використовувати в громадських приміщеннях – офісах, кафе, салонах краси тощо.

Додати тепла та затишку в кімнату допоможуть полотна з барвами теплого спектра: червоний, рожевий, помаранчевий, золотавий, бежевий. Це вдале рішення для затемнених приміщень, в яких відчувається брак природного сонячного освітлення.

Для кімнат з вікнами на південь рекомендується купити модульну картину в холодних тонах – синьому, зеленому, фіолетовому, сірому.

Користуючись цими порадами, кожний зможе втілити в реальність свої заповітні дизайнерські задуми!

 

 

Дата публікації: 02.05.2022 img Поділитися