Здоров'я та краса Сам собі лікар

Як знайти рідкісні ліки?

Хочу розповісти, як ліки з тисяч аптек допомогли мені знайти потрібний препарат, коли я гадав, що надії уже немає.

Хочу розповісти, як ліки з тисяч аптек допомогли мені знайти потрібний препарат, коли я гадав, що надії уже немає. Взагалі ніколи не думав, що сьогодні така проблема може виникнути, тому що є ж аптечні довідники і Гугл. Здавалося б, що може піти не так?

Так ось, лікар призначив тещі рідкісний препарат. Щоправда, сам лікар цього навіть не сказав. Вважаю, що це йому великий мінус, треба попереджати. Ми думали, що купимо цей препарат у найближчій аптеці (не називаю його, щоб не вважали за рекламу і не видалили цю історію, але ліки, дійсно, дуже сильно допомогли). Та в аптеці біля поліклініки у нас двічі перепитали назву, потім довго шукали препарат по базі, і теща навіть почала нервуватися, а їй це категорично протипоказано. Загалом, нас усіх уже трохи тіпало, коли нам сказали, що такого препарату немає.

Дорогою додому заїхали в іншу аптеку, третю – і там була та ж історія. У четверту аптеку ми з дружиною уже самі пішли, там про цей препарат теж не чули. Тоді ми подумали, що неправильно записали його назву, почали перевіряти різні варіанти, все одно нічого не було.

Тут уже ми з дружиною по-справжньому захвилювалися. Як лікувати тещу, якщо немає ліків? І під замовлення теж не обіцяють, розводять руками, не знають, що це таке. Ну телефон взяли, обіцяли передзвонити, але ми зрозуміли, що все це марно. Загалом, усю дорогу додому теща жалісно схлипувала, говорила, що тепер точно помре, і навіть почала планувати свої похорони. Словом, до кінця поїздки у нас не залишилося вже жодних сил і нервів. Так що хочу звернутися до всіх лікарів: попереджати треба!

Удома я одразу почав робити запити в Ітернеті, але мені видавало купу посилань на якісь дивні сайти. Про деякі антивірус попереджав як про фішингові, інші взагалі жодного стосунку не мали до ліків, треті пропонували зробити попереднє замовлення препарату за передоплатою. Чисте шахрайство. Також посилання виводили мене на всілякі форуми пацієнтів, де цей препарат пропонували купити з рук. Але теми були зовсім старі, і всі ліки, ясна річ, уже куплені, та й небезпечно купувати ось так, не через аптеку. Це ж ліки, а не рибальські гачки чи пінка для гоління. Ціна підробки занадто висока.

Я вже думав, доведеться втікати з дому, тому що дружина на той час обдзвонила ще десяток аптек і всіх знайомих – ніхто нічого про цей препарат не знав, і вона почала плакати разом із тещею, думаючи, що все пропало. Потім я їх трохи заспокоїв і пообіцяв, що завтра зранку підемо до іншого лікаря, до приватної клініки. Нехай нормальне призначення зробить. Але, звичайно, вони все одно були дуже засмучені.  

Телефон у дружини весь час дзвонив, вона ж усіх родичів на вуха підняла. Та ніхто допомогти не міг, усі тільки перепитували, чи точно ми ніде не знайшли ці ліки. Одна з приятельок дружини пообіцяла пробити через знайому медсестру якусь інформацію. Незабаром та знайома зателефонувала і порадила пошукати через сервіс рідкісних ліків. І алілуя! Ми знайшли ліки в аптеці в іншому кінці міста, я відразу ж туди поїхав і набрав із запасом! Препарат дуже допоміг, а сайт я додав у закладки і тепер раджу його всім своїм знайомим. Нікому не побажаю пережити такий шалений день, як видався нам.

Дата публікації: 21.06.2019 img Поділитися