Дім Майстер-клас

Як зберігати чистоту в оселі, якщо у вас живе домашній улюбленець

Існує міф, що про порядок у домі можна забути з моменту придбання домашнього вихованця. На щастя, це тільки міф. Тому, якщо з цієї причини ви завжди відмовляли собі в вірному другові, можете сміливо втілювати цю мрію.

Не варто приховувати, що з придбанням тваринки, у вас додасться клопоту. Однак, якщо все побудувати грамотно і чітко — ви й не помітите, що у вас є зайві обов’язки, а будете просто насолоджуватися своїм молодшим товаришем.

Власники кішок і собак на своєму шляху можуть зустріти чотири основні проблеми: неприємний запах, велика кількість шерсті на одязі та меблях, блохи та мікроби. Розберемо кожну проблему окремо.

Неприємний запах в будинку

Якщо ви власник кішки, то джерелом неприємного запаху може стати лоток. Його обов’язково потрібно щодня мити і міняти наповнювач.

Буває так, що вихованець може залишити калюжку в невідповідному для цього місці. Якщо улюбленець помочився на підлогу, промокніть калюжку паперовими серветками, потім ретельно вимийте це місце ганчіркою і дезинфікуючим засобом. Якщо постраждав килим, потрібно промокнути це місце серветками, а потім протерти ганчіркою з двох сторін. Якщо килим невеликий, то його краще випрати. Щоб позбутися від запаху, обробіть килимок соком лимона, розчином гліцерину або оцту.

Шерсть

Щоб прибрати шерсть, спочатку протріть вологою ганчіркою всі меблі. Навіть це вже допоможе вам видалити більш ніж половину волосків. Після приберіть залишки шерсті пилососом. Бажано використовувати щітку з довгим ворсом. Закінчивши прибирання пилососом, пройдіться по всіх меблях антистатиком, щоб шерсть більше до них не прилипала.

Блохи

Боротьба з блохами проходить у два етапи. Спочатку обробіть інсектицидним засобом стіни до висоти 35 см. Цим же засобом обробіть щілини і плінтуси. Ніколи не обробляйте приміщення дихлофосом, ви можете отруїти ним вихованця.

Мікроби та бактерії

Кращий засіб для боротьби з бактеріями — це дезінфекція. Бажано протирати один раз в тиждень меблі та підлогу розчином води та оцту.

Дотримуйтесь описаниї порад, і ви побачите, що ваш будинок завжди буде чистим і доглянутим.

Джерело

Дата публікації: 06.05.2019 img Поділитися