Здоров'я та краса Краса

Як зберегти красу і здоров’я, працюючи в офісі

Багато сучасних жінок працює в офісі, відповідно робочий день у багатьох проходить однаково, і помилки, які жінки щодня роблять в офісі, одні і ті ж. Ми зараз не про роботу, а про те, як жінки гублять своє здоров’я і красу через невміння організувати комфортні умови в офісі.

П’єте каву, а не воду

Зазвичай, коли ми приходимо на роботу, більшість з нас випиває чашку кави. У кращому випадку, зелений чай. А між тим, чай і кавові напої мають потужний сечогінний ефект, що сприяє висушуванню організму. Тому до кожної випитої чашки напою, що бадьорить додайте склянку води без газу.

Крім цього, змушуйте себе випивати за 8 годин роботи по 1 склянці води на 1-2 години. Причому, потрібно пити по трішки, а не відразу 3 склянки.

Не берете з собою здоровий перекус

Ризик з’їсти в обідню перерву якийсь шкідливий продукт дуже великий, якщо ви не взяли з собою з дому здоровий перекус, особливо в період здачі звітності, або коли вас накрив дедлайн, і відправитися в офісну їдальню за порцією супу немає ніякої надії.

Шоколадний батончик з автомата з їжею, сумнівні пиріжки та булочки, фастфуд, а також шкідливі снеки начебто картопляних чипсів та іншої «швидкої їжі» — все це погано впливає не тільки на фігуру і шкіру, але і, передусім, на ваше здоров’я.

Щоб уникнути прийому шкідливої їжі в офісі, заведіть звичку брати з собою невеликий контейнер з легким здоровим перекусом, або навіть з повноцінним обідом. Існує безліч варіантів снеків для офісу: горіхи, мюслі, йогурт, попередньо замочені бобові, фрукти і ягоди, овочеве пюре та багато іншого.

Не використовуєте термальну воду для обличчя

Термальну воду для обличчя справді можна розпорошувати поверх макіяжу з метою зволожити шкіру. А їй це просто необхідно в умовах офісу, адже кондиціонер дуже сушить шкіру. А якщо ви не поповнюєте необхідні запаси води в організмі, то додаткове зволоження протягом дня тим більше знадобиться!

Не робите розминку

Будь-яка «сидяча робота» — це шкода для організму. Просто змиріться з цим фактом. І якщо ви 80% свого дня проводите в офісі за комп’ютером, то без фізичного навантаження ви дуже скоро отримаєте невтішний діагноз — остеохондроз. До цього з часом додадуться болі в суглобах, целюліт і варикоз. Не виключене також погіршення зору.

А тепер про хороше: уникнути перерахованих вище захворювань можна, якщо правильно розподілити кількість пасивної і активної діяльності протягом робочого дня. Наприклад, поставте собі таймер і щогодини вставайте зі свого місця, щоб трохи пройтися (за водою, наприклад), також заведіть звичку робити невелику розминку щодня: вранці після пробудження, в офісі, і ввечері перед сном (ввечері можна робити вправи на розтяжку — це допоможе м’язам розслабитися перед сном).

А щоб запобігти проблеми зі зором, кожні 20-30 хвилин переводьте погляд від монітора вдалину. Робіть гімнастику для очей, або просто закрийте очі і посидіть так хвилину, якщо відчуваєте, що очі втомилися.

Не освіжаєте make-up

Часто на робочому місці жінки використовують пудру, якщо обличчя починає блищати. Ні в якому разі не робіть так! Краще купіть матуючі серветки, які допоможуть вирішити цю проблему швидко і без шкоди для шкіри.

Протягом дня намагайтеся якомога рідше торкатися руками обличчя. А ще краще в обідню перерву видаліть тональний крем з допомогою серветок для зняття макіяжу, розпорошіть на шкіру термальну воду, а потім тонким шаром знову покрийте шкіру тональним кремом, або злегка пройдіться по ній спонжем з мінеральною пудрою. Так ви зможете зберегти свіжий вигляд до кінця робочого дня, при цьому уникнувши забитих пор, жирного блиску і скочування макіяжу. Особливо це зручно, якщо після роботи ви не збираєтеся відразу додому.

Джерело

Дата публікації: 03.05.2019 img Поділитися