Сім'я Стосунки

Як визначити, що ви сумісні з партнером

Якщо починаєте нові стосунки, можете задуматися про те, чим це закінчиться. Звичайно, ви не хочете витрачати час один на одного даремно. Ось кілька питань, які можуть викликати розбіжності у стосунках. Обов’язково прочитайте!

Як переживати сварки?

Якщо ви не згодні з тим, як вирішити конфлікт, тоді у вас будуть проблеми з сумісністю.

Тимчасова шкала взаємин

Якщо один з партнерів хоче одружитися і мати дітей відразу, а інший партнер навіть не впевнений це може викликати проблеми у майбутньому.

Невідповідність лібідо

Якщо ваш партнер хоче займатися гарячим і пристрасним сeksом раз на тиждень, і у вас є досить витривалості в суботу ввечері, це може створити проблеми для ваших стосунків, оскільки сексуальна хімія є великим фактором.

Як ви витрачаєте свої гроші?

Деякі люди вважають, що, якщо у вас є гроші, потрібно витрачати їх. Інші, однак, вважають, що економія – це найкраща цінність.

Наскільки ви чесні?

Останнім часом я бачив пару, де один з партнерів дуже чесний, і любить підтримувати свої почуття і дії серед невеликої групи людей, а інший партнер любить транслювати все в соціальних мережах.

Поділ домашньої роботи

Ви – команда! Якщо один з партнерів миє посуд і пилососить, заправляє ліжка і все більше і більше, поки інший партнер спостерігає, це створить напругу в стосунках.

Час з друзями і сім’єю

Якщо ваш партнер є соціальною метеликом і має велику компанію, в той час як вам подобається тримати себе в стороні, це може викликати проблеми в стосунках з точки зору того, що робити у вихідні і з ким проводити час.

Дата публікації: 15.06.2021 img Поділитися