Корінь імбиру вже протягом багатьох століть успішно застосовується для лікування низки патологій. Вперше почали використовувати імбир від кашлю на території Індії, а пізніше він отримав широке розповсюдження в Китаї і по всьому світу.
Ця рослина володіє вираженими антибактеріальними, ранозагоювальними і антибактеріальними властивостями, чим і пояснюється її висока ефективність при такій проблемі як кашель.
Постійний кашель може зіпсувати вам день і ніч, відволікаючи від більш насушних проблем або не даючи виспатися. І у маленької дитини, чия імунна система може бути ще недостатньо сильна, хронічний кашель може перерости в більш серйозні хвороби.
Для лікування хронічного кашлю лікар, швидше за все, призначить сироп, не згадуючи про можливі побічні ефекти і довгострокові ускладнення після таких ліків. Два інгредієнти – декстрометорфан і кодеїн – зазвичай зустрічаються в ліках від кашлю, можуть викликати головні болі, безсоння або мігрень.
Існують додаткові засоби до типових ліків від кашлю, які можна знайти не в аптеці, а у власному холодильнику! Наприклад, імбир. Його додають у чай під час застуди, а також роблять зігріваючі компреси із тертого імбиру, меду та олії. Цю суміш загортають у тканину і кладуть як компрес на спину. Доросла людина може тримати такий компрес цілу ніч, за умови якщо вона не має алергічної реакції на якийсь із компонентів.
Нагадаємо що такий компрес не може замінити основне лікування. І перед застосуванням будь-яких рецептів народної медицини варто проконсультуватися з лікарем.