Діти Сім'я

Як виховати спокійну слухняну дитину?

Кожна сім’я намагається виховати своїх дітей ввічливими та спокійними. Але часто навіть у хороших батьків це не виходить – діти стають агресивними, підвищують голос навіть до батьків,  дорослим складно контролювати поведінку. Чому так відбувається і що робити, пояснює психолог.

Дитячий сімейний психолог Світлана Ройз вважає, що найголовнішим фактором, який впливає на появу невиправданої агресії у дітей є мультфільми. Тому батькам варто ретельно стежити за тим, що до вподоби малюкам і не допускати перегляду мультиків і фільмів зі сценами насильства.

За її словами, агресія може бути “здоровою” – це той випадок, коли щось із запланованого не виходить і дитина вперто починає отримувати нові навички і знання, аби справитися із завданням.

Проте, якщо така поведінка переростає у негативне ставлення до оточуючих – варто переглянути систему виховання у родині.

Крім того, батькам слід перебрати усі іграшки у будинку, щоб зрозуміти –які із них можуть впливати на стан дитини (водяні пістолети, конструктори, фігурки із загрозливим виразом обличчя тощо).

 

Дата публікації: 19.10.2018 img Поділитися