Сім'я Стосунки

7 речей, які обов’язково потрібно зробити після сеkсу

Тобі напевно добре відомо, що потрібно робити до сеkсу: «зловити» настрій, запастися презервативами і лубрикантом… Але ми набагато гірше обізнані про те, що потрібно робити після близькості. Так, тут все індивідуально: комусь відразу хочеться спати, інші хочуть обіймів. Але насправді існує кілька обов’язкових речей, які допоможуть тобі зберегти фізичне і психологічне здоров’я.

1. Сходи в ванну

Санні Роджерс, сертифікований сеkс-коуч і амбасадор Американської асоціації сексуального здоров’я, стверджує, що помочитися після сеkсуального контакту – обов’язково.

«Це перше, що я наполегливо рекомендую зробити після близькості. Це “прочистить труби”, вимиє будь-які токсини і бактерії. Після цього можна підмитись, використовуючи серветки для інтимної гігієни, спеціальний засіб і теплу воду», – говорить Роджерс.

Такі прості гігієнічні процедури допоможуть захистити тебе від інфекцій. Завжди думай про своє тіло і піклуйся про нього. Якщо твоя мікрофлора чутливо реагує на природну смазку, лубрикант або презервативи, не забудь ретельно вимити її зсередини.

2. Переодягни білизну

Особливо, якщо ти вирішила здивувати свого бойфренда красивими трусиками. Завжди пам’ятай: як правило така білизна надівається для того, щоб її якомога швидше її зняли. Вона зроблена зі синтетичних матеріалів, і носити її довго шкідливо.

Після сеkсу одягни звичайні бавовняні трусики. Бавовна не викликає алергію, добре вбирає і не дратує ніжні ділянки шкіри.

3. Обіймайтеся

Дослідники з університету в Торонто провели експеримент, опитавши 335 учасників (138 чоловіків і 197 жінок), наскільки вони задоволені своїми стосунками. Вчені також прагнули з’ясувати, які чинники впливають на якість сексуального життя. Виявилося, що ні прелюдія, ні сам статевий акт не мають великого впливу на ступінь задоволеності, а ось обійми після сеkсу – дуже навіть. Результат дослідження показав, що пари, які проводили більше часу після сеkсу в обіймах, цілуючись і пестячи один одного, більш задоволені своїм інтимним життям, ніж ті, які відразу засинають.

Але грає роль і хімічна реакція організму. Під час обіймів виділяється гормон окситоцин, який створює відчуття близькості і єднання. Не варто цим нехтувати.

4. Попий води

Після бурхливої ​​пристрасті випий хоча б склянку води, щоб підтримати сили. Краще – більше, щоб швидше виник позив в туалет. А тут вже дивись пункт перший.

5. Перекуси

Іноді люди дійсно відчувають почуття голоду після сеkсу, тому що за час заняття коханням ти спалюєш калорії (трохи, правда). Переїдати не слід – не треба завершувати прекрасно розпочатий вечір гамбургером з майонезом, краще випий зеленого чаю або приготуйте разом омлет. Чим не командна робота!

6. Зробіть один одному комплімент

Коли ви тільки закінчили займатися cekсом, рівень окситоцину в крові все ще дуже високий. Скористайся цим, щоб зробити своєму партнеру ще приємніше. Скажи йому, як добре тобі було, яке задоволення ти відчула, як ти любиш відчувати дотик його рук і цілувати його. Важливо відверто говорити один з одним про свої переживання.

7. Перевір презерватив

Ти знаєш, що жодні засоби не дають 100% захисту, і презервативи не виняток. Після сеkсу переконайся, що презерватив залишився цілий і неушкоджений, щоб, в разі чого, ти могла вжити термінових заходів.

За матеріалами

Дата публікації: 21.10.2020 img Поділитися