Досвідом ділиться Аліна Мартинюк, мама трьох чудових малюків:
“Нині виробники пропонують підгузки різного розміру та типу відповідно до віку маляти. Зі свого досвіду: я ніколи не купувала підгузки «впритик». Якщо, наприклад, синочок важив 8 кг, а підгузок розрахований для малюка вагою 7–9 кг, використовувала підгузок наступного розміру – від 9 до 14 кг.
Мамам раджу звернути увагу на тканину, з якої виготовлений «памперс», чи вона м’яка. На дотик підгузок не має нагадувати кількашаровий папір, не має сковувати рухи дитини.
Після сечовипускання «памперс» усередині повинен залишатися сухим, не змінювати колір та не мати практично ніякого запаху. Інакше це може свідчити про те, що виробник використав не достатньо якісні матеріали.
Особливе значення мають застібки (липучки): вони мають бути максимально еластичними, а при застібанні не контактувати зі шкірою, інакше натиратимуть.
Багато моїх знайомих запитують про «підгузкову» косметику: чи потрібна присипка та крем (а їх обов’язково зазначають у списку речей, які потрібно взяти в пологовий).
На мою думку, треба по-максимуму обмежити застосування косметики, навіть якщо вона вважається якісною та дорогою. Але інколи, коли на шкірі малюка помічаю почервоніння, використовую мазь або крем.
Зазвичай таке буває, коли змінюю марку підгузків або в спекотну погоду. А замість присипки можна використовувати звичайний крохмаль.
Ще одне цікаве питання у памперсовій темі – ціна. У супермаркетах вона значно вища, ніж на ринку. Серед країн-постачальників підгузків надаю перевагу Польщі, Німеччині, Білорусі. А ті, які привозять з Росії (навіть відомі бренди), як на мене, гіршої якості.
Якщо хочете підібрати, які «памперси» підходять вашому малюку, купіть по одному-два різних марок.
Новонародженому на день потрібно сім-дев’ять підгузків, а вже після року – до шести”.