Знайти модульні картини можна на сайті https://art-holst.com.ua/modulnye-kartiny. Такі речі здатні відчутно змінити інтер’єр і стати його головним акцентом. Найголовніше – правильно підібрати полотно для конкретної кімнати.
Модульні картини в інтер’єрі
Модульні картини мають кілька переваг. Вони:
- мають незвичний вигляд;
- створюють цікавий ефект;
- здатні вписатися в будь-який стиль дизайну.
Тому їх, без усякого побоювання, можна розміщувати практично в будь-якому приміщенні, починаючи з коридору і закінчуючи спальнею. Але при цьому слід звернути увагу на деякі особливості. Насамперед, це те, що зображено на такому полотні. Також слід приділити увагу формі полотна в цілому і його окремих частин.
Так, наприклад, якщо передбачається, що картина буде перебувати в спальні, варто розглянути спокійні сюжети. Занадто активні за характером і забарвленням картини будуть розбурхувати психіку і негативно на неї впливати. У такому разі буде складно заснути, та й просто розслабитися буде досить проблематично. Краще віддати перевагу спокійним пейзажам: зображенню лісу, річкової або морської гладі, засніжених просторів. Також можна розглянути різноманітні натюрморти. Матимуть чудовий вигляд твори в стилі імпресіонізму.
Якщо ж мова йде про вітальню, варто віддати перевагу більш яскравим і насиченим варіантам. Чудовим рішенням стануть абстракції. Також можна вибрати класичні твори, які давно стали шедеврами світового живопису. У модульному виконанні вони здатні знайти друге дихання і виглядатимуть цікаво і незвично. Ще тут можна розмістити різноманітні портрети або полотна в стилі мінімалізму. Словом, у вітальню добре впишуться практично будь-які варіанти.
У коридорі варто віддати перевагу полотнам з безліччю яскравих барв або виконаним в пастельних тонах. Це приміщення, як правило, не дуже добре освітлюється, тому темні картини зроблять його більш похмурим і навіть незатишним. Варто відмовитися від таких творів, віддавши перевагу більш світлим варіантів.
На кухні добре виглядатимуть соковиті і насичені відтінки. Тут традиційно використовуються сюжети на тему їжі, напоїв і їх приготування. Також тут найбільш виграшним є стиль Прованс. Однак при цьому треба враховувати також інтер’єрний стиль, в якому оформлене саме приміщення, щоб не потрапити в халепу.
На окрему увагу заслуговує і форма, а також розташування окремих частин картини. Найчастіше модульні картини виготовляють у вигляді трьох окремих полотен прямокутної форми. Рідше трапляються квадрати. Іноді вони представлені частинами, поділені по діагоналі. Такі варіанти матимуть гарний вигляд у вітальні, а ось в спальні і в коридорі варто розмістити більш традиційні варіанти.
Зважайте на розміри приміщення, співвідносьте їх з аналогічними параметрами картини. Невеликі за розміром модульні картини загубляться на стіні у великій кімнаті, а надто великі для маленького приміщення здаватимуться громіздкими і занадто вибиватимуться із загального інтер’єру. Слід підбирати максимально відповідний розмір, щоб полотно ідеально вписалося і не впадало в очі, а доповнювало інтер’єр. Акцентування уваги в цьому разі досягається не формою або розміром, а фарбами полотна і його розташуванням. Відстань між елементами модульної картини теж треба співвідносити з габаритами приміщення.