Фотоальбом може бути і на… стіні. 25 ідей дизайну інтер’єру

Фотографіями можна обіграти настінний годинник, прикрасити стіну біля сходів і в коридорі та й взагалі будь-яке місце у домі. Такий декор зараз на піку популярності.

Декорування стін фотографіями – тенденція європейського дизайну. Фотографії здатні оживити банальну сіру стіну, а оселю перетворити на галерею приємних спогадів. Прикрашаючи дім авторськими світлинами, варто дотримуватися кількох правил.

ІДЕЯ – ЦЕ ГОЛОВНЕ.
Щоб фотографії разом мали вдалий вигляд, треба щоб вони були об’єднані однією темою. Вони мають відповідати призначенню приміщення, кольоровій гамі і настрою. Для спальні обирайте спокійні фото, для кухні і вітальні – яскраві й динамічні.

ТВОРЧИЙ ПІДХІД – ЗАПОРУКА УСПІХУ.
Сміливо обирайте і розміщуйте кілька фотографій різного формату на одній стіні. Колаж із різних фотографій має утворювати правильну геометричну фігуру, наприклад квадрат або прямокутник. Розміщуючи фотографії різного розміру в одну лінію, їх треба вирівнювати по верхньому або нижньому краю, але не посередині. Якщо ви будуєте з фото діагональ, то вона неодмінно має бути висхідною, нагадувати сходи. Якщо маєте одне велике і багато малих фото, то розмістіть малі навколо великого.

ПРИНЦИП МОНОХРОМНОСТІ.
Чорно-білі фото ніколи не виходять з моди. Пам’ятайте, що і чорний колір буває різним: у його палітрі 72 відтінки. Неможна змішувати холодні і теплі відтінки.



ПРАВИЛЬНО ОБРАМЛЯЙТЕ.

Якщо на стінах дрібний візерунок, краще на них розміщувати фотографії, обрамлені у паспарту. А якщо на стінах яскравий візерунок, фото краще не вішати. Усі фото у колажі мають бути у рамках з одного матеріалу (або скляних, або дерев’яних, або пластикових).

ФОТО + МАЛЮНОК.
Чудовий вигляд у кімнаті матиме дерево роду. Для цього на стіні треба намалювати або приклеїти декоративне дерево, а до гілок прикріпити світлини.

ФАНТАЗУЙТЕ!
Світлинами можна задекорувати стіни біля сходів і в коридорі. Підвісити їх до стелі, як картини, поставити на полиці або на підлогу. Гарна ідея – фото-диптих або фото-триптих. Цікаво виглядають фото «на просушуванні», прикріплені прищіпками до шнурівки, натягнутої на рамці. Фотографіями можна обіграти настінний годинник: великі помістити поряд з числами 12, 3, 6 і 9, а менші – біля решти цифр. Вдалий об’єкт для обрамлення – дзеркало.

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook