Здоров'я та краса Краса

Як вибрати ідеальний бюстгальтер

Обираючи бюстгальтер, важливо звернути увагу на деякі нюанси і врахувати певні правила. Від цього залежить не тільки якість білизни, а й ваше здоров’я.

  • Розмір вашого бюстгальтера може змінюватися протягом життя. Наприклад, гормональні зміни можуть призвести до збільшення ваги, а під час менструації груди також мають здатність збільшуватися. До того ж, груди можуть вирости на розмір і під час овуляції. Усі ці фактори треба обов’язково враховувати під час вибору бюстгальтера.
  • Визначте розмір своїх грудей. Для того, щоб це зробити, потрібно взяти спеціальну мірну стрічку та виміряти окружність грудей просто під молочними залозами. У результаті ви отримаєте число, яке й відповідатиме розміру ваших грудей (34, 36, 38, 40), або ж окружності грудної клітки (75, 80, 90, 95).
  • Визначте розмір чашки – А, B, C чи D.  Для цього потрібно взяти мірну стрічку та обвести груди у найбільш випуклій точці. Опісля вирахуйте це число від значення, яке ви отримали після виконання кроку № 1. Отримана різниця і буде розміром вашої чашечки – кожний наступний дюйм (приблизно 2,5 см) позначатиме наступний розмір чашки бюстгальтера.
  • Запам’ятайте, що підтримувальні вставки повинні знаходитися не нижче грудей. Вставки на бюстгальтері повинні бути достатньо великими у довжину, а ще вони не мають залишати жодних червоних слідів подразнення на шкірі.
  • До того ж, вставки на бюстгальтері не повинні бути надто тугими, інакше вони впиватимуться у шкіру та спричинятимуть дискомфорт.
  • Під час купівлі бюстгальтера звертайте увагу і на шлейки. Якщо у вас досить великі груди, вставки та шлейки бюстгальтера можуть впиватися у шкіру. Щоб уникнути неприємних болісних відчуттів, обирайте білизну із широкими шлейками, які не подразнюватимуть шкіру та підтримуватимуть форму і вагу ваших грудей.
  • До того ж, у нас є ще одна корисна порада наостанок: обов’язково приміряйте бюстгальтери, коли купуєте їх. Не варто купувати спідню білизну без попередньої примірки.
  • А також пропонуємо вашій увазі орієнтовну інструкцію, як вибрати бюстгальтер на подарунок.
Дата публікації: 15.11.2018 img Поділитися