Сім'я Секрет успіху

Як стати жінкою мрії. Думка чоловіків

Забудьте все, що ви читали раніше. Зрілі і самодостатні чоловіки шукають в жінках і найбільше на світі цінують…

Один з кращих способів привернути увагу чоловіка (будь-якого, навіть якщо він не звертає на вас уваги) – це «виховати» ті якості, які чоловіки найбільше цінують у жінках. Тобто переконати його в тому, що ви (і тільки ви) є жінкою його мрії.

Сьогодні жінки аж надто багато часу приділяють одягу, дієтам, тренуванням в залі, демонстрації своїх фотографій в соціальних мережах, які збирають багато вподобань… Але чи дійсно це робить їх особливими, додає цінності в очах чоловіків?

Якщо ви вважаєте, що все це викликає у чоловіків миттєве бажання познайомитися і почати зустрічатися, то відповім, що ні. Багатьом чоловікам абсолютно не важливо, якого бренду одяг ви носите і за скільки «зарплат» його купили. Тим паче, який у вас зараз розмір, і що набрали два кілограми за зиму. Скажу вам більше: ми цього навіть не помічаємо! Для нас важливі абсолютно інші речі. І саме вони перетворюють будь-яку жінку в «жінку нашої мрії»!

Чоловіки дуже швидко вичислюють таких жінок. Просто нутром відчувають. Це вже на рівні інстинктів! Адже це означає, що ви не «середньостатистична» жінка. Не одна з багатьох. Ви – особлива. Виняткова. Най-най. А значить – він вважатиме за честь зустрічатися з вами, пишатися вами!

Ось чому ми сьогодні поговоримо про ознаки такої особливої ​​жінки. Жінки, про яку мріє будь-який чоловік.

Тому що як тільки ви зможете «виробити» ці риси і продемонструвати їх чоловікам – вважайте, що витягли щасливий квиток. Вам більше НІКОЛИ не доведеться турбуватися про те, щоб привернути їхню увагу.

«Так, але якщо…»

В тому то й справа. Продемонструвати, що ви – особлива, не так легко. Для цього недостатньо купити плаття за дві тисячі доларів або схуднути на 10 кілограмів. Ні в якому разі! Не виключено, що вам доведеться дуже серйозно змінити спосіб мислення, ставши «жінкою-мрією».

Але нічого надприродного робити не доведеться. У вас все вийде!

А поки що розглянемо ознаки, за якими чоловіки розуміють, що зустріли жінку своєї мрії.

1. Ви дбаєте про свою фізичну привабливість, і це надає впевненості.

Багато жінок просто схиблені на ідеальній фізичній формі. Вони цілодобово не виходять зі спортзалу, зважують кожен листочок салату, який кладуть до рота. Але не думаю, що привабливість жінки залежить від того, який у неї об’єм стегон. Почнемо з того, що чоловічі смаки також мають тенденцію коливатися. Наприклад, колись ідеалом краси були пишечки, потім – надтонкі дівчата без натяку на форми, сьогодні в тренді – фігура у вигляді пісочного годинника.

Розумієте, про що я? Точно також радикально змінюється мода кожні 5-10 років. Відповідно – і макіяж, і зачіски, і інше.

Здоровий глузд підказує, що справа не стільки в тому, як ви виглядаєте, а в тому, наскільки ви дбаєте про свою фізичну форму і при цьому випромінюєте радість і впевненість у собі. Погодьтеся, що, коли ви на напівзігнутих ногах і з втомленими очима буквально виповзаєте з тренажерного залу, то ніяк не схожі на «жінку мрії». Навіть якщо у вас в ідеалі вага і фігура!

Так, це правда: чоловіків приваблюють жінки, які доглядають за собою. Так, це вимагає деяких зусиль і занять фізичними вправами. А також – раціонального харчування. Але це зовсім не означає, що ми зациклені на модельній зовнішності партнерок.

Чоловіча природа така, що нас приваблюють фізично здорові жінки. Адже тільки вони можуть народити здорових і красивих діточок! Це закон еволюції, закон природного відбору. А як може бути здоровою дівчина, яка обідає і вечеряє пончиками, а спортом в останній раз займалася ще в молодшій школі?

Зверніть увагу: дуже багато відомих політиків, кінозірки та інші впливові й багаті чоловіки одружені на жінках, які зовсім не нагадують моделей. І вони їх люблять, обожнюють, захоплюються! Вся річ у тім, що більшість чоловіків не шукають досконалості. Вони просто шукають здорових у всіх сенсах партнерок. І будь-яка жінка може стати здоровою, якщо візьме собі це за мету. Адже абонемент в спортивний зал і здорове харчування – це не дорожче, ніж пончики й гроші на ліки. Крім того, здоровий спосіб життя і саму жінку перетворить: вона стане відчувати себе краще, придбає впевненість в собі!

Такій жінці вже ніколи й нема чого замислюватися про те, щоб привернути увагу до себе. Вона – самодостатня, здорова, чудова. Мрія, а не жінка!

2. Ви дбаєте про інших людей.

Існує одна якість, яку багаті та успішні чоловіки обов’язково чекають у своєму шлюбі (незалежно від того, як виглядають їхні дружини). Це – емпатія. Співчуття, тобто здатність розуміти, що відчуває інша людина, – це те, чого потребує кожен чоловік. Навіть найсильніший й впевнений в собі. Навіть мільярдер або тиран. Співчуття допомагає людям краще розуміти один одного. Відкрито говорити про важливі речі. Не боятися, що тебе зрадять або обдурять.

Якщо ви будете буквально випромінювати доброту – чоловіки це відразу ж відчують і звернуть увагу. Ви відразу ж станете для них не схожою на інших. Унікальною. Нагадаєте когось дуже доброго і ласкавого. Наприклад, маму, сестру або іншу людину, яка допомогла або підтримала у важку хвилину.

І це ще не все: всі чоловіки хочуть дітей в перспективі. І мама їх дітей повинна бути обов’язково доброю. Розумієте, до чого я хилю?

Жінка, яка вміє співчувати й співпереживати абсолютно всім (навіть дивним людям або «не від світу цього») – буде завжди піклуватися і переживати про свого чоловіка, сім’ю та дітей.

Тому просто поміняйте тактику. Так, знаю, що ви не раз читали про те, що для того, щоб завоювати чоловіка, слід стати неприступною і всякі такі інші дурниці. Забудьте цю нісенітницю! Зрілі і самодостатні чоловіки шукають в жінках зовсім не це! Вони найбільше на світі цінують відданість і здатність до співчуття. І їх не обдуриш: якщо ви – добрі і співчутливі до них, але злі і бездушні з іншими людьми – значить вдаєте.

До речі, вони зовсім не чекають від вас, що будете догоджати або виконувати кожну примху. Вони хочуть, щоб ви несли добро в цей світ. Допомагали іншим. Співчували іншим. Тоді на вас завжди можна розраховувати – що б не трапилося.

3. Вас цікавить ВІН.

Більшість жінок роблять величезну помилку, вважаючи, що чоловік просто зобов’язаний постійно бігати перед ними, обсипати компліментами і фліртувати. Справа в тому, що для емоційного зв’язку цього – занадто мало.

Жінка мрії, яка хоче, щоб її любив чоловік, постарається зацікавити його розмовою. Вона буде задавати питання, цікавитися тим, чим він займається (не тільки кар’єрою, а й хобі, захопленнями і життєвими цілями). При цьому вона буде щиро зацікавлена ​​у відповіді, а не прикидатися «зацікавленою».

Така поведінка переслідує дві мети: жінка виглядає все більше привабливою в його очах («Ага, вона мені дійсно подобається!»); це робить вас загадковою в його очах, адже він розповідає тільки про себе і майже нічого не знає про вас.

Таємничість і загадковість ще більше мотивують чоловіка – він захоче ближче пізнати вас. Таким чином, створюється глибокий емоційний зв’язок.

4. Ви є зрілою і емоційно стабільною людиною.

Це не дуже хороша новина для тих жінок, які звикли базікати без перестанку, але правда ось у чому: чоловіки звертають увагу на те, як і про що розмовляє партнерка. Їх приваблюють емоційно зрілі жінки (тобто дорослі і розважливі, а не дикі, як діти), психічно зрілі (не для ігор розуму). Ну і найголовніше – ті, які можуть підтримати цікаву бесіду.

Тут теми про шопінг, косметику і висоті каблуки – не підійдуть. Тому, можливо, варто час від часу все ж читати статті або дивитися програми про історію, політику, релігію, поп-культуру, спорт та інше. Це зовсім не означає, що вам доведеться стати справжнім експертом в кожній з цих областей, але з’ясувати, що цікавить вашого чоловіка, і хоч трохи орієнтуватися в цьому – бажано.

Одним словом, жінка мрії – це розумна жінка, зріла жінка, впевнена в собі жінка.

Якщо ви злякалися останньої пропозиції і подумали: «Я не можу бути такою… у мене не вийде», – видихніть і розслабтеся.

Тому що і зможете, і будете! Це просто ви – майбутня. Тобто доведеться трохи попрацювати над собою.

У вас все вийде! Головне – поставити собі це за мету. Як кажуть: «Мрія жінки – бути жінкою мрії!»

За матеріалами

Дата публікації: 11.02.2020 img Поділитися