Здоров'я та краса Краса

Як швидко почистити будь-який гребінець

Якщо ви зібралися викидати улюблений гребінець тільки тому, що він забруднився — не поспішайте! Адже ми знайшли 3 легкі способи, які допоможуть його швидко почистити.

Бруд на гребінці залишають не тільки засоби для укладання, але і пил. Мало того, що це не гарно, так ще й волосся після такого розчісування моментально псується!

Отже, ось кілька швидких способів для очищення будь гребінця!

Для початку потрібно ретельно очистити гребінець від волосся, цю процедуру необхідно робити кожен раз після розчісування. Раз на місяць промивайте його у воді. Ось більш детальна інструкція!

Спосіб № 1

Для пластикових щіток без будь-яких металевих або дерев’яних вставок приготуйте розчин з 4 склянок гарячої води, 2 столових ложок шампуню і столової ложки соди. Замочіть гребінець на 20 хвилин, а після цього очистіть його за допомогою зубної щітки. Потім ополосніть чистою водою і залиште сушитися на рушник.

Спосіб №2

Для гребінців з металевими зубчиками використовуйте ось такий розчин: півсклянки гарячої води, 1 чайна ложка шампуню, чайна ложка солі і чайна ложка соди. З допомогою зубної щітки нанесіть цю пасту на гребінець і ретельно промийте зубчики. Не варто занадто довго залишати її у воді, металеві деталі можуть поржавіти. Промийте гребінець чистою водою і залиште його сохнути вниз зубчиками на рушник.

Спосіб №3

Щоб очистити дерев’яний гребінець або гребінець з штучним ворсом, використовуйте ось такий розчин: півсклянки гарячої води змішайте з 5 краплями ефірного масла чайного дерева. Намагайтеся мінімально мочити сам гребінець, обробляючи його лише зубною щіткою, змоченою в цьому розчині. Після миття обов’язково протріть гребінець сухою тканиною і залиште сохнути, перевернувши його щетиною вниз. Крім того, що щітка стане чистою, вона ще буде приємно пахнути!

Користуйтеся корисними порадами та діліться зі своїми подругами!

Джерело

Дата публікації: 27.04.2019 img Поділитися